Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komunikacja miejska w Lublinie: SMS z rozkładem jazdy

Utworzony przez Stach, 17 lutego 2013 r. o 17:57 Powrót do artykułu
Przydatne nowum ... ale chcę zwrócić uwagę na zdjęcie, bardzo klimatyczne, malownicze, jakby cofnąć się o 100 lat np. do Paryża a zamiast atobusu była dorożka ... hm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
--------------------------NAWIGACJA SATELITARNA BĘDZIE WYMÓWKĄ "ztm"--(SIC?)------------------------ Ale "cyrki" odstawia ZTM z Lublinian (sic?). Spiesze wyjaśnić "nieudacznikom i pociotom" "ZTM", że Rozkłady Jazdy posiadają wszystkie firmy komunikacyjne na całym świecie ! . W komunikacji miejs kiej jest ta różnica, że Mieszkańcy danego miasta nie muszą posługiwać się SMS-ami czy... nawiga cją satelitarną tylko... patrząc na zegarek wychodzą na przystanek na swój autobus . A na wsi nawet zegarki nastawiają na odgłos przejeżdżającego autobusu PKS -- " O ! już 14;30 bo leci PKS do Lublina " itp. Problem jest gdzie indziej . Wystarczy tylko dofinansować daną Firme komunikacyjną to znaczy dofinansować--nie mam na myśli zwiększyć ilość "biurek" w biurze Firmy a... unowocześnić i powiększyć tabor komunikacyjny (nowoczesne autobusy) oraz płacić godne pensje kierowcom . A NIE BĘDZIE POTRZEBNA ŻADNA - NAWIGACJA SATELITARNA--. A żeby to uczynić, należy pie cze nad komunikacją powierzyć JEDNEJ UCZCIWEJ FIRMIE KOMUNIKACYJNEJ ---MPK--- A NIE 6 "SPÓŁKOM" I "ZTM" ! a wtedy Lublinianie będą nastawiać zegarki zgodnie z daną godziną przyjazdu autobusu na przystanek ( przy uwzględnieniu "korków" różnice czasowe mogą być kilku minutowe). Rozwiążcie to "dziadostwo" "ZTM", bo ja tego sam uczynić nie mogę . Sorry !. Szczęść Boże !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S Y L W E S T E R napisał:
--------------------------NAWIGACJA SATELITARNA BĘDZIE WYMÓWKĄ "ztm"--(SIC?)------------------------ Ale "cyrki" odstawia ZTM z Lublinian (sic?). Spiesze wyjaśnić "nieudacznikom i pociotom" "ZTM", że Rozkłady Jazdy posiadają wszystkie firmy komunikacyjne na całym świecie ! . W komunikacji miejs kiej jest ta różnica, że Mieszkańcy danego miasta nie muszą posługiwać się SMS-ami czy... nawiga cją satelitarną tylko... patrząc na zegarek wychodzą na przystanek na swój autobus . A na wsi nawet zegarki nastawiają na odgłos przejeżdżającego autobusu PKS -- " O ! już 14;30 bo leci PKS do Lublina " itp. Problem jest gdzie indziej . Wystarczy tylko dofinansować daną Firme komunikacyjną to znaczy dofinansować--nie mam na myśli zwiększyć ilość "biurek" w biurze Firmy a... unowocześnić i powiększyć tabor komunikacyjny (nowoczesne autobusy) oraz płacić godne pensje kierowcom . A NIE BĘDZIE POTRZEBNA ŻADNA - NAWIGACJA SATELITARNA--. A żeby to uczynić, należy pie cze nad komunikacją powierzyć JEDNEJ UCZCIWEJ FIRMIE KOMUNIKACYJNEJ ---MPK--- A NIE 6 "SPÓŁKOM" I "ZTM" ! a wtedy Lublinianie będą nastawiać zegarki zgodnie z daną godziną przyjazdu autobusu na przystanek ( przy uwzględnieniu "korków" różnice czasowe mogą być kilku minutowe). Rozwiążcie to "dziadostwo" "ZTM", bo ja tego sam uczynić nie mogę . Sorry !. Szczęść Boże !.
obstawiam, że jesteś jednym z tych związkowców w MPK Lublin co w zyciu nie przepracowoł uczciwie jednego dnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan pismak Smaga powinien mieć dożywotni zakaz pisania na temat komunikacji miejskiej w Lublinie. Jego ostatnie teksty udowodniły, że nie ma zielonego pojęcia co w trawie piszczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej na ten temat : http://lublin112.wordpress.com/2013/02/16/na-przystanku-nie-ma-wyswietlacza-z-odjazdami-najblizszych-autobusow-mozesz-sciagnac-go-na-telefon/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...