Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No to ładnie, w piątek ciekawy jestem jak dojadę do pracy. Czy ZTM myśli, że wszyscy mają długi weekend? Mam miesięczny bilet i spóźnię się do pracy. Komunikacja miejska ma być dla ludzi a nie dla pierdzących w stołki, którzy sami jeżdżą samochodami. Kiedyś do byłego Ursusa jeździło 5 autobusów, teraz 2 z tego jedynka nie wraca, bo wiadukt na Grygowej jest w jedną stronę zamknięty dla ruchu. PARANOJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały zbiorkom ma jeździć na full i mieszać powietrze bo ty i jeszcze 0.5% pasażerów pracuje. Niestety trzeba się dostosować w takie pojedyncze dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały zbiorkom ma jeździć na full i mieszać powietrze bo ty i jeszcze 0.5% pasażerów pracuje. Niestety trzeba się dostosować w takie pojedyncze dni.
Mi nie chodzi o cały MPK, ale o dojazd do dzielnicy przemysłowej. Myślisz, że tam ludzie nie pracują. Dużo autobusów i trolejbusów jeździ do byłej FS a ja co mam dalej maszerować około 3 km? I to jeszcze przed pracą, a po pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetne zdjęcie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi nie chodzi o cały MPK, ale o dojazd do dzielnicy przemysłowej. Myślisz, że tam ludzie nie pracują. Dużo autobusów i trolejbusów jeździ do byłej FS a ja co mam dalej maszerować około 3 km? I to jeszcze przed pracą, a po pracy?
Przecież 1, 10 i 45 będą kursować, co najwyżej trochę rzadziej. Po to jest rozkład w internecie, żebyś mógł sprawdzić wcześniej, o której godzinie odjedzie autobus w piątek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...