Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Uszczelnienie kontroli ? Kpina... wystarczy powiedzieć że jest się bezdomnym i można śmiało wysiadać... A najgorsze są gówniarze z Refleksu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam 1,90 wzrostu, sportowa sylwetke chodze w dresie i do mnie ci kontrolerzy nawt nie podchodza a jakby udaja ze mnie nie widza :) a ja mam bilet zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
reflex to kpina. Niby lublinianie z łapanki ale to całe biuro i zarząd z radomia to kpina kpina kpina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi bezdomnymi i dresiarzami to prawda. Oni jezdzą za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aldona, już zapomniałaś jak w łapę braliśmy bo kazali nam wybrać MKK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, ci z MKK (obecnie z ZTM) to leserzy, ale ci z renonymy to już ponizej jakiej kolwiek krytyki. Pozatrudniali gówniarzy co się boją własnego cienia. Wystarczy tylko zdecydowanie wysiadać i nic ci nie zrobią. A jak się powie że nie mam biletu i ci nie dam dowodu to też puszczają. Kontrole w mieście inspiracji to jedna wielka improwizacja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile procent ( czy może promili) płaci "mandaty" za przejazdy bez biletu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunikacja miejska "zyskała" dodatkowo w moich oczach w dniu dzisiejszym. Zastanawiam się kto ma czelnośc pisać takie peany dla MPK i ZTM w Lublinie. Zastanawiam sie również po co zostały zakupione te trolejbusy (chyba nazywają się hybrydowe) skoro i tak niewielki mróz spowodował, że na Bronowicach w dniu dzisiejszym nie było żadnego jadącego w stronę miasta. Tylko autobusy 23 i 21 stanęły na wysokości zadania. 47 to prywatny przewoźnik, więc nie moge sie go czepiać. Nikt za niego nie odpowiada. No to aby tak dalej, powodzenia. Obłyda, zakłamanie i nieróbstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniałabym napisać. NIc nie jechało w stronę miasta, prócz 23 i 21 a panowie kontrolerzy dumnie spacerowali wzdłuż ulicy Męczenników Majdanka i czekali na swoje ofiary, ....ale na szczęście nic nie jechało".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunikacja miejska "zyskała" dodatkowo w moich oczach w dniu dzisiejszym. Zastanawiam się kto ma czelnośc pisać takie peany dla MPK i ZTM w Lublinie. Zastanawiam sie również po co zostały zakupione te trolejbusy (chyba nazywają się hybrydowe) skoro i tak niewielki mróz spowodował, że na Bronowicach w dniu dzisiejszym nie było żadnego jadącego w stronę miasta. Tylko autobusy 23 i 21 stanęły na wysokości zadania. 47 to prywatny przewoźnik, więc nie moge sie go czepiać. Nikt za niego nie odpowiada. No to aby tak dalej, powodzenia. Obłyda, zakłamanie i nieróbstwo.
47 to juz nie prywaciarz a MPK kolego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłoby super, gdyby za tym szła jakaś poprawa w zachowaniu kierowców. Jest to najbardziej chamska grupa społeczna, z jaką się spotkałam. Strach do takiego podejść i o bilet poprosić, bo warknie jakby mu zabito matkę, a człowiek chce tylko uczciwie zapłacić za pracę tego właśnie kierowcy. To jest skandal, co oni wyczyniają, zachęcam wszystkich, żeby rejestrowali swoje interakcje z takimi burakami, bo potem słowo przeciw słowu i żadna skarga nic nie daje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...