Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komunikacja: Na Królewskiej pasażer musi trochę pobiegać

Utworzony przez antyŻUK, 28 czerwca 2011 r. o 07:25 Powrót do artykułu
Te stare rumple co niby o kulach chodzą jak jest promocja w biedronce dostają cudownego ozdrowienia niczym ZUS. Niestety jest tak w większości przypadków (przepraszam tu tych którzy naprawdę maja problemy), a potrafią urządzać wycieczki sobie z jednego końca miasta na drugi, bo tam o 2 grosze taniej, w końcu jeżdżą już za darmo... Ostatnia widziałem jak te lubelskie użalacze się nad sobą o mało co się nie pozabijały w trolejbusie o miejsce siedzące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyŻUK napisał:
Te stare rumple co niby o kulach chodzą jak jest promocja w biedronce dostają cudownego ozdrowienia niczym ZUS. Niestety jest tak w większości przypadków (przepraszam tu tych którzy naprawdę maja problemy), a potrafią urządzać wycieczki sobie z jednego końca miasta na drugi, bo tam o 2 grosze taniej, w końcu jeżdżą już za darmo... Ostatnia widziałem jak te lubelskie użalacze się nad sobą o mało co się nie pozabijały w trolejbusie o miejsce siedzące.
Osobiście byłem swiadkiem jak ledwo żywe starsze kobiety po podjechaniu trolejbusu zamieniały się nagle w sprinterki pokroju Usaina Bolta. I nagle wysokie schodki w Jelczu nie sprawiały żadnych, ale to żadnych problemów... Czy one nie mogą jeździć w bardziej dogodnych porach tylko od 12 do 17?? po 17 autobusy jeżdżą prawie puste...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by tak ZTM poinformował przewoźników o takiej sytuacji przed wprowadzeniem objazdów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...