Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koncert dla neonazistów w klubie Graffiti?

Utworzony przez vax, 30 kwietnia 2012 r. o 23:08 Powrót do artykułu
do zżygania z tymi pisamkami. albo jest wolnośc słowa albo jest nadal komuna i nie można wypowiadac własnego zdania jebać nazistów i komunistów ale wolnośc to wolność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszędzie widzicie faszyzm na każdym kroku ,że masz łysą głowe jesteś faszysta że masz koszulkę z orłem na piersi jesteś faszystą ,jestem dumny z tego że jestem polakiem -jesteś faszystą na kazyn kroku to słyszę w pracy na ulicy ,nawet miałem kiedyś koszulkę z żołnierzami wyklętymi i pewien pan w markecie mi powiedział jak mi nie wstyd propagować faszyzm normalnie nogi mi się ugieły szkoda słów.a o gazecie nigdy więcej już się nie wypowiem szkoda słów .... za dużo ludziom krzywdy zrobili --polska nalezy do nas my jesteśmy z tąd i jesteśmy dumni z tego ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...