Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koncert Edyty Geppert w Centrum Spotkania Kultur

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lutego 2017 o 21:29 Powrót do artykułu
I to jest temat do gazety, każdy łepek, któremu zaszumiało w głowie będzie bohaterem gazety, ale po co ja to piszę przecież mogę tego nie czytać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ze zdjęć to wynika że to rzeczywiście dla "przyjaciół pielgrzymki" bo na sali tak 60+ i to jakoś nie bardzo pełna sala bo obłożenie tak na 60%. Jakby to dla uczestników pielgrzymki miało być to bym zrozumiał, a tak to chyba raczej dla "przyjaciół biskupa"
0
Gdyby nie Ci ludzie to nie byłoby pielgrzymki bo z roku na rok coraz mniej ludzi. W latach 90 chodziło ok. 8 tyś. Patnikow w zeszykym roku było ok 1 tyś. A opłacić wszystko trzeba. ciekawe ile osób pójdzie w tym roku może z 800 to max. Smutne ale pielgrzymka wygasa i przestaje istnieć.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: