Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koncert Kosheen i H-Blockx dziś pod Zamkiem

Utworzony przez PO tworek, 17 maja 2012 o 09:42
same gwiazdy.pierwsza liga.czołówka polskiej i europejskiej estrady.nie mogę wyjść z podziwu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No! Potworek, wspaniałe podejście - a nie tylko ciągle narzekanie i marudzenie, jak te wszystkie inne komentujące tutaj gamonie!
0
Piękna pogoda na koncert pod chmurką ... zapewne będą tłumy
0
wie ktoś o której orientacyjnie to się zaczyna i o której kosheen gra?
0
Jedyne co mi się nie podoba to, to że za tak duże pieniądze (350 tys) mamy zespoły z trzeciej ligi zagranicznej o których albo nikt nie pamięta, albo nikt nie zna... Spora kasa w błoto, chyba że koncert jest organizowany dla 500os. bo więcej fanów tych zespołów nie ma w Lublinie. Więc mogli go zrobić w Filcharmonii za 100tys. max! Ten kto to wymyślił nie ma pojecia o robieniu imprez dla studentów.
0
Student napisał:
Jedyne co mi się nie podoba to, to że za tak duże pieniądze (350 tys) mamy zespoły z trzeciej ligi zagranicznej o których albo nikt nie pamięta, albo nikt nie zna... Spora kasa w błoto, chyba że koncert jest organizowany dla 500os. bo więcej fanów tych zespołów nie ma w Lublinie. Więc mogli go zrobić w Filcharmonii za 100tys. max! Ten kto to wymyślił nie ma pojecia o robieniu imprez dla studentów. [/quote] [quote name='Student' timestamp='1337244716' post='630967'] Jedyne co mi się nie podoba to, to że za tak duże pieniądze (350 tys) mamy zespoły z trzeciej ligi zagranicznej o których albo nikt nie pamięta, albo nikt nie zna... Spora kasa w błoto, chyba że koncert jest organizowany dla 500os. bo więcej fanów tych zespołów nie ma w Lublinie.
Za kasę to jest lepsza liga w Warszawie na Ursynaliach (płatny festiwal organizowany przez studentów SGGW). http://www.ticketpro...-ursynalia.html Slayer, Limp Bizkit, Billy Talent, Nightwish i inni.
0
ktoś wie jaki jest rozkład godzinowy tego koncertu??
0
O 18
0
grunt ze mam miejsce vipowskie w pierwszym rzedzie
0
czytelnik napisał:
Piękna pogoda na koncert pod chmurką ... zapewne będą tłumy [/quote] [quote name='czytelnik' timestamp='1337242480' post='630960'] Piękna pogoda na koncert pod chmurką ... zapewne będą tłumy
beda beda, zawsze sa i zawsze tez wtedy pada
0
H-BlockX super i zabawa pod sceną też-old scholl granie bez tego mnóstwa elektroniki ...ponadto umieją się zachować na scenie...Carrion-próbowanie sceny z godziny do póltorej godziny Parę fajnych kawałków.Choć przekaz po częstokroć taki jak 2/3 kapel polskich.Skrycie elementy popu w metalu.I najciekawsze zagrywki w stylu Sepultury.Jawnie to śpiewali o du*** marynie najczęściej.Kosheen średnia zabawa-i potrzeba techno-punka-obrazy w tle że zbierało mi się na wymioty.Celowe działanie na podświadomość.I instynkty.Przypominało mi to Balkan Electric...I moje zdanie że coraz więcej młodych słucha muzyki chu...i bezpłciowej...ale to wynika z ich pustego ducha.Nie bylo zbytnio chamstwa,ordynarności.Jednak wolałbym by jako support zagrało Miasto,Power of trinity,..widać na siłę komuś zależy aby pokazać jak Lublin staje się kosmopolityczny.I za to 3razy Thanks-dla HBlock X...Za szczerą HC-Crossower nutę.I szczerośc pomogła im mieć najlepszą zabawę pod sceną!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: