Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koncert Modern Talking w Lublinie (zdjęcia)

Utworzony przez Lenka, 6 października 2012 r. o 22:15 Powrót do artykułu
Rewelacyjny koncert.Lublin wreszcie doczekał się znanej grupy.Chciałbym zobaczyć teraz c.c.catch lub europe.zaproscie zespoły z lat-80 a gwarantuje ze bedzie frekwencja 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja to tylko połowa Modern Talking. Ale ja nie widzę, potrzeby oglądania Dietera Thomas i tak zawszy był tym, którego się oglądało i słuchało! Dieter to produkcja i kompozycje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modern Talking to głównieThomas Anders głos który mnie zaskoczył ponieważ myślałem do tych czas że tak czyste brzmienie uzyskuje się z studiu lecz nie mozna tak na żywo pięknie śpiewać & podczas koncertu byłem też zaskoczyny tym że THOMAS nie męczył się chodź śpiewał juz 2 godziny i żadnej zadyszki to się nazywa artysta światowy Brawo Jestem zachwycony i dumny nie mogę się doczekać na następny kącert w lublinie. Chciałyby żeby też odbyło się z globusie pa :
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modern Talking to głównieThomas Anders głos który mnie zaskoczył ponieważ myślałem do tych czas że tak czyste brzmienie uzyskuje się z studiu lecz nie mozna tak na żywo pięknie śpiewać & podczas koncertu byłem też zaskoczyny tym że THOMAS nie męczył się chodź śpiewał juz 2 godziny i żadnej zadyszki to się nazywa artysta światowy Brawo Jestem zachwycony i dumny nie mogę się doczekać na następny kącert w lublinie. Chciałyby żeby też odbyło się z globusie pa :
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można tego było lepiej ująć.Thomas Anders to piosenkarz pierwsza klasa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki modern talking ??????? tylko 50%tego duetu to są koncerty thomasa andersa z modern talking po dogadaniu sie i wpłaceniu niemałej kwoty Bholenowi może zaspiewac kilka kawałków i nic wiecej takze nie mylcie pojęc Fani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chciałbym odpowiedzieć na posta jednego pana co napisał że modern talking to nie jest thomas anders .więc wyjaśniam modern talking to nazwa formalna & ma prawo ją wykorzystywać zarówno THOMAS Anders jak i D Bohlen tak ustalił sąd niemiecki gdy D Bohlen wytoczył sprawę o zastrzeżenie nazwy MODERN TALKING tak było też z nazwa C c Catch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO BYŁ NAJLEPSZY KONCERT NA JAKIM KIEDYKOLWIEK BYŁAM !!! OD DŁUŻSZEGO CZASU JESTEM FANKĄ MODERN TALKING A PRZEDE WSZYTKIM THOMASA ANDERSA TEGO PRZYSTOJNEGO I BARDZO UTALENTOWANEGO MEŻCZYZNY ZAJEBISTY KONCERT BYŁO CUDOWNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...