Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kończy się budowa IKEA Lublin. Zajrzeliśmy do środka sklepu, towary już na półkach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lipca 2017 r. o 12:44 Powrót do artykułu
Znowu sponsorowany art. PR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta, i podobno ludzie już ustawiają się w kolejkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym sie tu podniecac Ikea zniszczy drobne uslugi taki pozytek z tego bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super, czekałam tyle lat, a to już :) czekam z remontem do otwarcia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
artykuł sponsorowany!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy po klopsikach z IKEŁY miewa się zatwardzenie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oPiSdzielce mają mieć zakaz wstępu do tego sklepu. To wiadomość z pierwszej ręki, dostałem ją od Larsa Svena Skurvensena, dwa dni temu. Żeby było jasne, piszę tu do tego motłochu, wyborców PiSu, wara mnie od tego sklepu, bo psem poszczuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ikea OK, ale po co kolejne centrum handlowe? Tzn niech sobie będzie, ale oddalone od innych wiecej niz kilometr? od olimpu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chińskie centrum meblowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko, że 20 zł brutto za godzinę, z tym, że wszystkie ogłoszenia typu sprzedawca/kasjer/magazynier oferowały 1/2 - 3/4 etatu. No a z tego to raczej trudno się utrzymać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata Meble, Black Red White, Bodzio Meble ... ta trójca już trzęsie portkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Czym sie tu podniecac Ikea zniszczy drobne uslugi taki pozytek z  tego bedzie
  A jakie "drobne usługi" wykonuje IKEA, że ma zniszczyć konkurencję która wykonuje te "drobne usługi" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Papierowe meble które rozlatują się po pół roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakos ja mam mebelki z ikei i jeszcze żadne mi sie nie rozwaliły a mam je kilka lat i na pewno sa lepsze jakościowo od tych z brw czy bodzio , nie mam na mysli tych z najniższej półki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Papierowe meble które rozlatują się po pół roku.
 Również mam masę mebli i akcesoriów z ikei zarówno w domu, jak i w mieszkaniu i wszystkie świetnie się sprawują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M. napisał:
Spoko, że 20 zł brutto za godzinę, z tym, że wszystkie ogłoszenia typu sprzedawca/kasjer/magazynier oferowały 1/2 - 3/4 etatu. No a z tego to raczej trudno się utrzymać...
 Wiele osób chce pracować na 1/2 czy 3/4 etatu, bo np. mają małe dzieci/osobę chorą w domu, inną pracę dorywczą lub (to chyba najczęściej) są studentami, którzy chcą tylko dorobić i zdobyć doświadczenie, a nie pracować na pełny etat. Mój chłopak i jego kolega tak właśnie tak aplikowali, szukając specjalnie ofert na niepełny etat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy tydzień zjedzie całe woj lubelskie cześć Podkarpacia i upaińcy będzie tlok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest trójca w jednej osobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeszów i podkarpackie już przebierają nogami na otwarcie Ikei w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak cudownie jak wspaniale będe pierwszym który tam wejdzie gdy tylko otworzą sie drzwi :) Mam nadzieje że będą szalone promocje dla pierwszych osób np darmowe zakupy :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...