Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Znowu sponsorowany art. PR.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ta, i podobno ludzie już ustawiają się w kolejkę
0
Czym sie tu podniecac Ikea zniszczy drobne uslugi taki pozytek z tego bedzie
-1
super, czekałam tyle lat, a to już :) czekam z remontem do otwarcia :)
0
artykuł sponsorowany!!!
-1
a czy po klopsikach z IKEŁY miewa się zatwardzenie?!
-1
oPiSdzielce mają mieć zakaz wstępu do tego sklepu. To wiadomość z pierwszej ręki, dostałem ją od Larsa Svena Skurvensena, dwa dni temu. Żeby było jasne, piszę tu do tego motłochu, wyborców PiSu, wara mnie od tego sklepu, bo psem poszczuje!
0
Ikea OK, ale po co kolejne centrum handlowe? Tzn niech sobie będzie, ale oddalone od innych wiecej niz kilometr? od olimpu
0
chińskie centrum meblowe
0
Spoko, że 20 zł brutto za godzinę, z tym, że wszystkie ogłoszenia typu sprzedawca/kasjer/magazynier oferowały 1/2 - 3/4 etatu. No a z tego to raczej trudno się utrzymać...
0
Agata Meble, Black Red White, Bodzio Meble ... ta trójca już trzęsie portkami.
0
undefined napisał:
Czym sie tu podniecac Ikea zniszczy drobne uslugi taki pozytek z  tego bedzie
  A jakie "drobne usługi" wykonuje IKEA, że ma zniszczyć konkurencję która wykonuje te "drobne usługi" ?
1
Papierowe meble które rozlatują się po pół roku.
-1
Jakos ja mam mebelki z ikei i jeszcze żadne mi sie nie rozwaliły a mam je kilka lat i na pewno sa lepsze jakościowo od tych z brw czy bodzio , nie mam na mysli tych z najniższej półki
1
undefined napisał:
Papierowe meble które rozlatują się po pół roku.
 Również mam masę mebli i akcesoriów z ikei zarówno w domu, jak i w mieszkaniu i wszystkie świetnie się sprawują.
1
M. napisał:
Spoko, że 20 zł brutto za godzinę, z tym, że wszystkie ogłoszenia typu sprzedawca/kasjer/magazynier oferowały 1/2 - 3/4 etatu. No a z tego to raczej trudno się utrzymać...
 Wiele osób chce pracować na 1/2 czy 3/4 etatu, bo np. mają małe dzieci/osobę chorą w domu, inną pracę dorywczą lub (to chyba najczęściej) są studentami, którzy chcą tylko dorobić i zdobyć doświadczenie, a nie pracować na pełny etat. Mój chłopak i jego kolega tak właśnie tak aplikowali, szukając specjalnie ofert na niepełny etat.
1
Pierwszy tydzień zjedzie całe woj lubelskie cześć Podkarpacia i upaińcy będzie tlok
0
To jest trójca w jednej osobie.
0
Rzeszów i podkarpackie już przebierają nogami na otwarcie Ikei w Lublinie
0
Jak cudownie jak wspaniale będe pierwszym który tam wejdzie gdy tylko otworzą sie drzwi :) Mam nadzieje że będą szalone promocje dla pierwszych osób np darmowe zakupy :D
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: