Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
 magistrów i inżynierów mamy ci w brud, gorzej z pracą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dalej pchają się na to prawo, nie wiedzą co ich czeka na tych studiach i po nich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani Studenci - Czekam na Was ! ;) Grześ - The Power of One - Profesor Butelkologii Stosowanej i Puszkologii Wtórnej - już sie nie może doczekać na Nasze Spotkania od Pażdziernika ! Będzie Fantastycznie ! :)  Zapraszam do zaznajomienia sie z Moją Osobą ! You Tube - kanały grzesio 254 255 i 256 ! ;) Głowny Fan Page - Super Zbieracz z Lublina na Facebooku ! ;) JEST MOC - JEST POWER !!!!!! ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak z medycyną , jakoś cicho 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wałęsa po zawodówce został profesorem, po co to sie uczyć jak pracy nie ma, starzy na czterech orzą do 67 lat a młodzi na zmywak, OTO WOLNOŚĆ W WYDANIU SOLIDARUCHÓW Z LAT 80
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebani Idioci, studenci bez jakiejkolwiek praktyki i umięjętności, Do roboty Barany nie wiecie jeszcze że studia nic Wam nie dadzą !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie mają co robić z czasem i go marnują. Większość uczelni i kierunków to ***. Po co studiujesz? Bo mój kolega studiuje... Lepiej robić coś niż nic? Równie dobrze można wykosić trawnik u sąsiada przynajmniej ktoś powie ci za to dobre słowo.   Kiedy ludzie zrozumieją że kończąc inżynierkę która już jest czymś w poruwnaniu do licencjatu, trzeba mieć 2-3l doświadczenia :)   Tylko idiota idzie w tej chwili na studia dzienne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja studiuję zaocznie, a na tygodniu pracuję w zawodzie i gitara gra :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle lat, a nic się nie zmienia, nadal ludzie w ogromnej większości wybierają kierunki humanistyczne. tylko dlaczego? bo łatwiej? ciekawe komu potem będzie łatwiej znaleźć pracę? jeśli już się popełniło błąd, a teraz chce się pójść po rozum do głowy, to można jeszcze składać za granicę, w Anglii rekrutacja trwa tak naprawdę do końca sierpnia. kierunków biznesowych, perspektywicznych pełno. chociażby na kampusie na Wembley w Londynie. wystarczy poczytać: studiawanglii.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdecznie zapraszam Pana do studiowania w WSB. Wyższa Szkoła Bankowa to największa grupa biznesowych szkół wyższych w Polsce - posiadamy uczelnie w 10 miastach w Polsce. Wiedzę z finansów i rachunkowości może Pan zdobyć w jednym z pięciu z nich: we Wrocławiu, w Chorzowie, Gdańsku, Poznaniu oraz Toruniu.   W razie pytań jestem do dyspozycji.   Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB II stopnia  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...