Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co za ludzie tam mieszkaja ??? przeszkadza im wszystko!!!!! nie chca telefonów ,parku, schodów, innych normalnie zyjących
Zaloguj się, aby oddać głos
0
obcych nie chca? postawili sobie płot.....a dlaczego samochody stawiają na parkingu osiedlowym a nie za płotem ....buraki
0
Wiadomo jacy ludzie tam mieszkaja - wiesniaki ktorzy sie wszystkiego boja, wala konia przy kablowce a w niedziele smiegaja do kosciola rozgladajac sie nerwowo wokol na tzw. "podejrzany element".W miescie sa ulice i chodniki jak wam nie pasuje spier.. na wies
0
Mieszkańcy bloków przy ulicy turkusowej maja absolutną rację i w akcie protestu powinni bojkotować park, gdy ten już powstanie pod ich oknami
0
Już nie jeździjcie tak po ludziach z Poręby. Nie wszyscy to wieśniaki. Od zawsze mieszkałem w Lublinie i tu się urodziłem. Wiem, że to miasto to wieś, ale nie przesadzajcie. Proszę nie uogólniać wielcy miastowi...
0
Zapłaciłam za wszystko, co zostało zbudowane na terenie Promyka. Za ziemię, chodniki, uliczki, krzewy, drzewka i za płot i furtki również. A teraz ktoś przyjdzie i mi to zdewastuje. Niech nie piszą Ci, których bloki stoją na "miejskiej" ziemi. Ten teren jest nasz, zapłaciliśmy za niego i nie życzymy sobie tu obcych!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: