Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec całodobowego Tesco w Lublinie. Jakie są przyczyny?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 października 2016 r. o 08:28 Powrót do artykułu
Powinni zakazac leczyc w niedziele, zakazac jeździć mpk, zakazac pracowac policji, zamykac szpitale i pogotowia na niedziele, to jest o wiele więcej ludzi pracujacych niż w marketach. Pracuje od poniedziałku do soboty i tylko w niedzielę mam możliwość zrobić zakupy, nakazac wyplacac premie pracujacym w niedziele - tak, zakaz handlu to glupota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja mama tam pracuje... Tesco ma nowe stolki. Firma zostala odkupuona przez nowego właściciela ktory uważa ze handel nocą jest nieopłacalny. Tyle mi wiadomo z prywatnych źródeł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieprzysz bzdury. 16h dziennie pracujesz? Zorganizuj odpowiednio czas to znajdziesz chwilę na zakupy na tygodniu. Zawsze zostaje Ci też internet. Rozwydrzyło się społeczeństwo. Przypominam, że 20 lat temu w sobotę sklepy były do 14 w niedzielę nieczynne i wszyscy żyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni również nakazać pracy w niedziele wszystkim, którzy mają wolne w tym dniu Twoim tokiem rozumowania i dać im premie. Żeby było sprawiedliwie. Sklepy w ciągu tygodnia są otwarte tak długo, że można spokojnie zrobić zakupy, a produkty pierwszej potrzeby w małych sklepikach, które będą otwarte. Niedziela powinna być do odpoczynku tak jak kiedyś. Z rodziną się spotkać i ze znajomymi, a nie tylko konsumpcja ciągła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz podstawowy problem jaki cie dotkną to ktoś cię przez cały tydzień wykorzystuje ą ty chcesz w niedziele kogoś za to ukarać. Zrób zakupy w markecie do 22 i niedziele spędź na odpoczywaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nikt na pracy w niedziele sie nie dorobil .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We francji w ndz wszystko pozamykane i ludzie zyja :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej całą niedziele spędzić w kościele!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
użytkownik niezarejestrowany napisał:
we francji w ndz wszystko pozamykane i ludzie zyja :)
we francji nie muszą za****ć codziennie po 12 czy 14 godzin aby zarobić na utrzymanie rodziny i tam można sobie pozwolić na zakupy od poniedziałku do piątku po pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Chełmie także czynne tylko do północy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No po jakiego wuja narobiłes tyle dzieciaków, że teraz wykarmić tego nie potrafisz? A nie podoba się praca 12-14 godziń? To zmień pracę na taka 8-godzinną. Albo jedź do Francji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym czasie jak we Francji sklepy były czynne całą dobę w Polsce były pozamykane,bo nie było towarów.Obecnie Francuzi się obkupili to mogą sklepy zamykać .Co cesarskie Cesarzowi co pańskie "PANU"do kościoła n 9-tą później do hipermarketu do upadu i kwita.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 lat temu żyłeś w innej rzeczywistości , pracowałeś na ogół w firmach państwowych po 8 godzin . w tamtych czasach też nie było telefonów komórkowych , tabletów i telewizji w takim kształcie jak dziś chciałbyś żyć w czasach o których piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tylko kiedys nie bylo tylu sklepow i towaru w sklepie wiec nie bylo co kupowac, dlatego mozna bylo z nimi zdarzyc na tygodniu, poza tym zmienily sie bardzo warunki pracy i wymagania w zwiazku z tym i czas pracy ulegl wydluzeniu i ja pracuje od 9 do 19 dolicz sobie dojazd okolo 40 minut przed i po i wtedy gadaj glupoty, ze mam czas na zakupy na tygodniu, zwlaszcza te wieksze wymagajkace przemyslenia i wyboru typu odziez meble wyposazenie... nie kazdy jest urzednikiem ktory pracuje 7-15, a poza tym jest wiele zawodow, ktore musza pracowac zawsze w sobote niedziele i swieta i wcale nia maja placonych ekstra wynagrodzen za to i nikt ich sie nie pyta czy chca...nie oceniaj wlasna miara "pin"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, mam nadzieję, że to tylko wina sieci, a nie Lublin zaczyna się zwijać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedactwo aż mi cie szkoda bo gdyby nie niedziela to zaharowałabyś sie na śmierć a tak to choć w sklepie w niedziele wypoczniesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drogo wieczne kolejki do kas beznadzieja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beznadziejne TESCO - dłuuuugie kolejki do kas !!! od jakiegoś czasu OMIJAM tesco i robię zakupy w LECLERCU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To złe pytanie. Powinno być: Czy handel w niedziele ma być ograniczony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@lub Ok, ale dlaczego ktoś ma dostać po 4 literach, bo ty masz taką prace jaką masz? Zakupy prze internet nie wchodzą w grę? Jestem pewien, że obecna sytuacja bez wyjścia dla Ciebie, już taką nie będzie gdy sklepy rzeczywiście zostaną zamknięte. Bo każdy coś musi jeść i wtedy albo wstaniesz sobie jednego dnia godzinę wcześniej, i wtedy zrobisz zakupy, albo zrobisz je po pracy. Od 19 do zamknięcia aklepów jeszcze trochę czasu jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...