Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec "cofania liczników? Nowe zadanie dla diagnosty

Utworzony przez korek, 10 stycznia 2014 r. o 21:07 Powrót do artykułu
 weź udział w konkursie i wygraj PS4 lub X-BOX one! twojakonsola.pl/pyin  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzdura... proceder będzie trwał dalej. Auto po sprowadzeniu z zagranicy będzie miało cofany licznik przed wizytą u diagnosty, u diagnosty będzie spisany "nowy" stan licznika. Proste jak budowa cepa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj, czeba cofnąc licznik przed badankiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy handlarz samochodów to oszust. Cofanie liczników, to w sumie  najmniejsze przewinienie. Może ktoś zająłby się fałszowaniem umów kupna - sprzedaży w celu unikania płacenia podatków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację koleżko, ja też tak samo pomyślałem. Bzdurny przepis dla dobrego PR-u. Polska- dziwny kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzdura... proceder będzie trwał dalej. Auto po sprowadzeniu z zagranicy będzie miało cofany licznik przed wizytą u diagnosty, u diagnosty będzie spisany "nowy" stan licznika. Proste jak budowa cepa.
 Ok, za pierwszym razem się uda. Za kolejnym wyjdzie niezgodność z bazą danych albo to,że przebieg jest w danym roku drastycznie niski i to już da kolejnemu kupującemu do myślenia. Jeśli dodatkowo się to spenalizuje nie będzie już tak lekko i przyjemnie. Dodatkowo mogą tą bazę spiąć w przyszłości z bazami z innych krajów i już sobie nie pocwaniaczycie tak łatwo. To jest krok w dobrym kierunku, od czegoś trzeba zacząć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla handlarza każdy taki sposób jest bzdurny bo musi więcej kombinować a to kosztuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie część ludzi nadal będzie cofać, ale więcej będzie takich którzy o tym nie pomyślą. Choćby służbówki, auta lesingowane - ich kierowcy mają gdzieś stan auta to i licznikiem na przeglądzie się nie przejmą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Handlarza oszusta do pudła i tam co rok cofać mu licznik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to da? 1. Jestem np handlarzem, sprowadzam szmelca z UE, cofam licznik przed badaniem diagnostycznym w Polsce i po klopocie. 2. Jestem akwizytorem, robię 50 tyś rocznie, cofam teraz przed 1 badaniem a potem co roku przed kolejnym cofam 35 tysięcy   Ja kompletnie nie widzę tu sensu, ktoś, kto jezdzi 10 tyś rocznie nie bedzie cofał a ktoś kto robi np 50 tysi przed każdym badaniem diagn pojedzie do Cześka elektryka i zdejmie ze 40 tysięcy. Więc co to ma dać??? Pewnie droższy przegląd i elektrycy zarobią więcej.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to da? 1. Jestem np handlarzem, sprowadzam szmelca z UE, cofam licznik przed badaniem diagnostycznym w Polsce i po klopocie. 2. Jestem akwizytorem, robię 50 tyś rocznie, cofam teraz przed 1 badaniem a potem co roku przed kolejnym cofam 35 tysięcy   Ja kompletnie nie widzę tu sensu, ktoś, kto jezdzi 10 tyś rocznie nie bedzie cofał a ktoś kto robi np 50 tysi przed każdym badaniem diagn pojedzie do Cześka elektryka i zdejmie ze 40 tysięcy. Więc co to ma dać??? Pewnie droższy przegląd i elektrycy zarobią więcej.
    Przegląd podrożał dokładnie o złotówke = 1PLN (opłata ewidencyjna)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 weź udział w konkursie i wygraj PS4 lub X-BOX one! twojakonsola.pl/pyin
Kolejna strona tego oszusta: BLUE ICE Rafał Piątkowski, z siedzibą w Bartoszycach,  przy ulicy Gen. Sikorskiego 29/20, kod pocztowy: 11-200 Nie dajcie się wrobić, nic nie wygracie. Regulamin nie przewiduje żadnych wygranych, przewiduje za to że dostaniecie 3 razy na tydzień smsa za 4,92 §3 pkt.1 §1.Usługa polega na otrzymywaniu motta w postaci SMS na telefon komórkowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja bym se wymienił licznik tak na niby, i mogę kręcić jak chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drugim i bezkosztowym krokiem jest wpisywanie stanu licznika w rubryce przeglądy rejestracyjne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest tak jak z zamiarem wprowadzenia alkomatów , przecież powszechnie wiadomo że cofają liczniki importowanym autom z niemiec, krajowym to bardzo sporadyczne przypadki w zasadzie bez większego sensu , ale u nas jak zwukle hiszpanskie decyzje, jakby z byka spadł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodatkowo ,policja podczas kontroli będzie miała obowiązek spisywania stanu licznika ? Moze tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...