Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec darmowego parkowania przy Globusie

Utworzony przez żorż, 9 czerwca 2012 o 06:41 Powrót do artykułu
MOSiR jest dobry tylko i wyłącznie w pobieraniu kasy za parkingi. Wyciąg na Globusie był nieczynny prawie cały sezon zimowy, Baseny i place zabaw nad zalewem w połowie czerwca (!) nadal rozgrzebane przez koparki. Żenada. Może lepiej, że zajmą się po prostu cieciowaniem na parkingach bo sport i rekreacja im tragicznie nie wychodzi...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I bardzo dobrze. Każdorazowo gdy przyjadę na targ po zakupy nie mogę znaleźć miejsca dla zaparkowania samochodu, gdyż parking przez cały dzień okupują samochody pracowników pobliskich instytucji, banków, sklepów i tp. Zatłoczenie parkingu wzrosło po zorganizowaniu płatnego parkingu przed wieżowcem po drugiej stronie ul. Filaretów. Tamten parking obecnie świeci pustkami. Trzeba też zrobić jeszcze jedną rzecz: ograniczyć wjazd samochodów na wewnętrzne uliczki osiedli LSM. W dni robocze, od godziny 8:00 uliczki te są blokowane przez samochody zjeżdżające się z Lublina i okolic - najczęściej LSW. Pozostają po nich tylko rozjeżdżone, poniszczone trawniki. A nowo zbudowany parking wielopoziomowy oferuje tanie wolne miejsca.
0
Miłościwie panujący i nieusuwalny pan Mariusz Szmit ,prezes MOSiRu, może sobie robić na swoim terenie co mu się podoba bo stoi ponad prawem i nikomu nie podlega i ma wszystko i wszystkich gdzieś ale gdzie to nie powiem ale i tak wszyscy wiedzą o co chodzi.Ten człowiek marnotrawi nasze,podatników pieniądze,w tak zwany Słoneczny Wrotków czyli kilka brezentowych basenów nad Zalewem Zemborzyckim wpakował już kilka milionów złotych i jeszcze więcej wywali w to błoto bo mu się tak podoba.Liczy się tylko jego kasa i jego wola.Właściwie to zainstalował już drzwi do Lasu Dąbrowa bo zaparkować tam nie sposób,wszędzie trzeba mu płacić haracz.Kto za nim stoi i dlaczego jest nieusuwalny i jak długo mamy jeszce tolerowć samowolę tego nędznego urzędasa?
0
W piątek, po godzinie 17.30 przyjechałam na parking przy Globusie by zrobić zakupy na pobliskim targu. Szlaban przy wjeździe obsługiwał pan parkingowy, który zażądał 1 zł opłaty. Kiedy zapytałam, czy pierwszy kwadrans jest za darmo poinformował, że owszem, ale od 8.00 do 16.00, zaś od 16.00 do 18.00 należy płacić za każdą minutę. NIe dosyć, że parking zamknięty jest od strony ul Zana, co powoduje straszny zamęt od strony ul. KAzimierza, to jeszcze w dodatku cennik swoje, a parkingowy swoje; skandal!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: