Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec gimnazjów, będą 4 lata liceum. Co sądzą o zmianach lubelscy nauczyciele?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 czerwca 2016 o 06:58 Powrót do artykułu
w skrócie ta zmiana to tylko zwolnienia dla nauczycieli podstawowek, wydatki następnych miliardów na niedopracowany system, kiedy rozliczenie tych co wprowadzili gimnazja skoro to takie złe
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O JA PIEDROLE
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dobra zmiana i dobra zmiana. Tylko czemu ja jej nie czuję....? A no taaaa..... mam jedno dziecko, czyli ja nie rodzina wg. Pisu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nauczyciele nie patrzą na zmianę, czy dobra czy nie, tylko boją się zwolnień. Jak widać każdy myśli tylko o sobie. Obiecajcie im zatrudnienie - że ich  nie zwolnicie, to nie będą narzekać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O kur.wa będą dzieciom na historii robić wodę z mózgu! Naród się sprzedał za 500 srebrników. LUDZIE MYŚLCIE TROCHĘ!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pierwsza decyzja pisu, którą w pełni popieram może wreszcie wzrośnie poziom nauczania w szkołach a matura będzie maturą, a nie kpiną chodziłem do 8-letniej podstawówki, 4-letniego liceum, skończyłm 5-letnie studia, a które dostaęłm się za drugim razem, znam dośc dobrze polską literaturę, historię i nie robię błędów ortograficznych, pisząc poprawnie gżegżółka :))) Ale to nie znaczy, że jestem zwolennikiem pisu. Dla mnie to chorzy ludzie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Reformy co 4-8 lat..... W tym kraju nigdy nie będzie dobrze. A może monitorować i poprawiać to co jeszcze do konca dobrze nie funkcjonuje. Niech system okrzepnie i wprowadzać delikatne zmiany a nie wyeracac wszystko do góry nogami.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ok. Nareszcie! Jeszcze spełnienie obietnicy powrotu religii do kościołów i będzie okay.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najlepsze beda wycieczki do miejsc pamieci. W pierwszej kolejnosci zapewne na Wawel. Religii ze szkol nie wyrzuca, raczej obowiazkowa bedzie :-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chciałabym zobaczyć dziś minę b. dyrektorki Gimnazjum nr 9 - pani Aniu, DOBRA ZMIANA zmiotła właśnie pani cały dorobek. Warto było popierać pis? Rewolucja własne dzieci zjada, ot co.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
 W pełni zgadzam się z Karolem . Poziom dzisiejszego nauczania na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i wszelkiego typu szkól średnich poniżej krytyki . Dno , dno i pól metra mułu !!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo dobrze:)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Podobno mają wrócić stare numery szkoły.Np w miejscu Gimnazjum nr 10 powstanie Szkoła podstawowa nr 35, bo 10 podstawówka już jest:)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo PiS,tak trzymać! Komuchom, jak zwykle, to się nie podoba i chcą by gimnazja pozostały bo jest więcej stołków dyrektorskich i więcej dojenia z kasy państwowej, pod nadzorem ZNP.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kolejna reforma kolejne pieniądze wydawane na coś co za chwilę kolejny rząd będzie zmieniał. Czy to na pewno o dobro dzieci chodzi? Pani minister zapraszamy do pracy w szkole może wtedy podejdzie pani realnie do proponowanych zmian. Jak na razie to tylko kolejne pomysły i kolejne pieniądze podatników. Żaden rząd nigdy nie przejmował się oświatą nie oszukujmy się ze nagle dobro dzieci stało się takie ważne. Uwierzcie nie wszyscy gimnazjaliści są dziećmi z problemami są też tacy w większości którzy w obecnym systemie kończą gimnazjum z wyróżnieniem i dużym poziomem wiedzy . Doskonalmy to co mamy by było mniej problemów, a nie uciekajmy do kolejnych reform by zamiatać problemy pod dywan.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trzecia klasa gimnazjum to była porażka.Zniechęcona , rozkapryszona młodzież na siłę trzymana w wydłużonej podstawówce.Teraz będzie inaczej Chcesz się uczyć?- idziesz do liceum Chcesz się uczyć zawodu?- idziesz do zawodówki lub technikum Nie chcesz się uczyć?- won do miotły albo spierniczaj do wojska Coś pięknego:)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skoro w 4 klasie z dziećmi pozostanie dotychczasowy nauczyciel, to co on ma tam robić, jeśli uczyć wielu przedmiotów mają nauczyciele-specjaliści? Będzie tylko wychowawcą i panią od tzw. przedmiotów-michałków? W jaki sposób wypełni etat? Nauczyciel pedagogiki wczesnoszkolnej to taki specjalista od wszystkiego a okaże się, że od niczego. Dobrze, że jestem już emerytką i te zmiany nie obejmą ani mnie ani moich dzieci
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To proste - nauczyciele pracy nie stracą, bo będą uczyć nie w gimnazjach, a w szkołach powszechnych i średnich. Jeśli stracą - to przez dziurę demograficzną - garb po skutkach przemian IIIRP. Natomiast szkolnictwo pozbędzie się góry niepotrzebnych kosztów administracyjnych związanych z osobnymi gimnazjami. Wreszcie ktoś robi coś dla potrzeb UCZNIÓW, a nie szuka pretekstu do skoku na państwową kasę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Od klasy 5. dzieci zaczną naukę na tzw. etapie gimnazjalnym. Będzie mógł być on prowadzony w budynku dotychczasowej szkoły podstawowej lub też w dzisiejszych gimnazjach, żeby wykorzystać istniejącą bazę lokalową i wyposażenie klasopracowni" czyli może zdarzyć się że dzieciaki od klasy 5-8 będą chodzić do budynku gdzie było gimnazjum jedenastolatki i piętnastolatki pod jednym dachem - super
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo dobra decyzja 8 letnia szkoła podstawowa i 4 letnie liceum, gimnazja należy wygasić w większości to nieudany eksperyment - dzieci musiały za często zmienić szkoły - Zmiana w bardzo dobrym kierunku
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: