Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec Medykaliów, czas na Kozienalia 2011 w Lublinie

Utworzony przez studeent, 9 maja 2011 r. o 20:16
Nie wiem dlaczego ktoś się uczepił tych studentów!!! a do tego jak się dokładnie nie wie jak było to radził bym nie pisać takich bzdurnych artykułów!!! Bo ja tam bylem i wiem ze policja ich nie zatrzymała jak pchali ulica sklepowy wózek tylko ochrona, która pozwoliła im wejść na teren medykaliów główną brama! zatrzymali ich dopiero gdy chcieli wyjść. I to ma być ochrona? a jak wczoraj bylem i widziałem jak dresy robią rozróbe to nie było nikogo i było wszystko ok?! to coś tu jest chyba nie wszystko jak byc powinno. Dresy robią rozróby a policja sie czepia studentów którzy dobrze się bawia i nikomu krzywdy nie robią! raz chlopaki zrobili o krok za daleko i wielkie mi halooo..... Policja powinna zaczać pilnować przystanków, ktore sa demolowane przez dresy, bo wszyscy Panowie mundurowi pilnuja studentów którzy wnosza do tego miasta troche rozrywki, bez ktorych zreszta, juz pewnie dawno by zaorali to miasto na jakies pola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie miejcie pretensji do dziennikarzy bo oni publikują materiały które dostaną od policji. Zgadzam sie natomiast z twierdzeniem ze chore jest karanie osob za taki społecznie nieistotny i niewinny wybryk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianie powinni się cieszyć, że w mieście jest tylu studentów, bo tak naprawdę miasto jako tako rozwija się i funkcjonuje dzięki studentom, którzy napędzają tutejszą koniunkturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.. NIE WIESZ CO PISZESZ... ZE STUDENTAMI ZAWSZE JEST PROBLEM... BO UWAZAJA ZE WSZYSTKO IM WOLNO.. OCZYWISCIE CHODZI MI O TA CZESC Z KTORA MIALEM "PRZYJEMNOSC" OBCOWAC NA MEDYKALIACH..GDYZ POPIJLEM PIWKO PARE KROKOW OBOK..GRUPKA STUDENTOW Z AKADEMIKA KTOREGOS TAM POPIJALA WODECZKE .. CHLOPAKI Z OCHRONY ZWRACALI IM WIELOKROTNIE UWAGE NA BUTELKI SZKLANE..ZE NIE WOLNO WNOSIC ITD ITP PROPONOWALI PRZELANIE ZAWARTOSCI DO PLASTIKOWYCH BUTELEK..OWI STUDENCI ZACHOWYWALI SIE WULGARNIE I PROWOKOWALI OCHRONE..JEDNA Z TYCH OSOB PROBOWALA OBLAC PIWEM OCHRONIARZA.. JA BYM NIE WYTRZYMAL... BRAWA DLA CHLOPAKOW Z OCHRONY ZE NIE DALI SIE SPROWOKOWAC...ORAZ ZA SWIETNA ROBOTE.. TO JEST CHYBA JEDYNA FIRMA W LUBLINIE W KTOREJ PRACUJA NORMALNI LUDZIE.. WIEM ZE KAZDY ZACZNIE MNIE BLUZGAC ZA TO CO NAPISALEM..ALE CZASAMI WARTO SPOJRZEC NA SWOJE ZACHOWANIE (PO PIJAKU) TAK Z DRUGIEJ STRONY... I NA TO JACY JESTESMY UPIERDLIWI..JA TAM NIC DO CHLOPAKOW NIE MAM.. ZAWSZE WSZYSCY PO MEDYKALIACH NAJEZDZAJA NA OCHRONE ZE NIE POZWALALI WNOSIC BUTELEK..PIWA ITP..ITD.. ONI ROBIA TO CO MAJA W REGULAMINIE IMPREZY KTORY WISIAL PRZY KAZDYM WEJSCIU... WYMAGAL TEGO ORGANIZATOR IMPREZY WIEC DO NIEGO MIEJCIE PRETENSJE..MAM NADZIEJE ZE NIE OBRAZILEM NIKOGO TYM CO NAPISALEM.. WEZCIE SIE OGARNIJCIE TO SERIO NIE SA ZLI LUDZIE.. POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wiesz o tym ze taki wozek jest warty ok 400 zl?? nie wiesz widzisz... ukradli go i tyle dobrze ze bekna za to..ani to smieszne ani madre.. w du..sie juz zaczyna przewracac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...