Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Defilady, zabawy,występy....Na cmentarzu???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Spanie w namiotach, ludzie zagnani do kompleksowego sprzątania po wojnie przez 25 lat. Po tym okresie wdrażanie projektów, które i tak byłyby dalekie od dzisiejszych potrzeb. Najlepiej chować człowieka w miejscu jego odejścia. Cmentarze wokół szpitali, domów i wszędzie sza, sza, i sza. Jak trza. Gdyby na świecie byli sami świadkowie Jehowy, to by nie było wojen. Wskrzeszeni przez Jezusa Chrystusa zostali przywróceni do życia jako dusze-ludzie. Po ich śmierci nie istnieją one inaczej, jak tylko w pamięci Jahwe. Wniebowstąpienie objęło jedynie (tylko i wyłącznie) Jezusa Chrystusa, który Króluje w Niebie nie jako osoba i nie jako dusza, lecz jako KRÓL w Postaci Duchowej. Częściowo kompletny zbiór Królestwa Bożego (KB) jest zapisany w nieograniczonej pamięci Jahwe. Następuje ciągłe ustalanie jego liczności, a więc wkrótce zstąpi na Ziemię Król Jezus Chrystus i za Jego pośrednictwem tenże JEDNOELEMENTOWY zbiór KB stanie się zbiorem skończonym na mocy pamięci Jahwe. Od tego momentu Jezus Chrystus będzie tu panował wraz z Królestwem Bożym (jako Król) przez okres jednego tysiąca lat. KRÓLESTWO BOŻE NADCHODZI.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przynajmniej wesoło im będzie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
antiae napisał:
Spanie w namiotach, ludzie zagnani do kompleksowego sprzątania po wojnie przez 25 lat. Po tym okresie wdrażanie projektów, które i tak byłyby dalekie od dzisiejszych potrzeb. Najlepiej chować człowieka w miejscu jego odejścia.  Cmentarze wokół szpitali, domów i wszędzie sza, sza, i sza. Jak trza.  Gdyby na świecie byli sami świadkowie Jehowy, to by nie było wojen.  Wskrzeszeni przez Jezusa Chrystusa zostali przywróceni do życia jako dusze-ludzie. Po ich śmierci nie istnieją one inaczej, jak tylko w pamięci Jahwe. Wniebowstąpienie objęło jedynie (tylko i wyłącznie) Jezusa Chrystusa, który Króluje w Niebie nie jako osoba i nie jako dusza, lecz jako KRÓL w Postaci Duchowej. Częściowo kompletny zbiór Królestwa Bożego (KB) jest zapisany w nieograniczonej pamięci Jahwe. Następuje ciągłe ustalanie jego liczności, a więc wkrótce zstąpi na Ziemię Król Jezus Chrystus i za Jego pośrednictwem tenże JEDNOELEMENTOWY zbiór KB stanie się zbiorem skończonym na mocy pamięci Jahwe. Od tego momentu Jezus Chrystus będzie tu panował wraz z Królestwem Bożym (jako Król) przez okres jednego tysiąca lat. KRÓLESTWO BOŻE NADCHODZI. wytrzeźwiej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co za kociarz ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i w PIZDU z Plackiem Litewskim ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Amunicję przekazać dla wojska .
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: