Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pewnie nic mu się nie STANIe, taki mamy klimat
Zaloguj się, aby oddać głos
0
2 mln + koszty sądowe
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ukarać i dodatkowo niech posadzić 170 drzew
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A kto odpowie za poprowadzenie drogi przez teren lubelskiego ogrodu botanicznego i wycinkę/zniszczenie wielu drzew?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie wiem kto odpowie ale jak dostanie grzywnę to chętnie się dołożę bo droga była potrzebna a ogród botaniczny stracił niewielki procent powierzchni
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Znowu księża w tle - ci, którzy kombinują oby nie płacić. No i zaoszczędzili 2 bańki. Tak współpracuje kler z urzędasami w tym kraju...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie  opamiętajcie się! To prawda że S. jest winny ale nie zapominajcie o jednym. - to Leszek K powinien odpowiedzieć za to, Pamiętacie dill w Czarnej Owcy???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wszyscy już chyba wiedzą na postawie informacji w mediach, że planowany inwestor marketu na tym terenie wyprawił wieczór pożegnalny w "Czarnej Owcy" i chyba nie było to bezinteresowne. Ten wątek też powinien być sprawdzony, a nauczka potrzebna, by nie przekraczać swoich uprawnień. I jeszcze jedno, kto podpisuje takie decyzje to za nie odpowiada. Trzeba znać sprawę na podstawie dokumentów, a nie tłumaczyć że podłożono do podpisania. A swoją drogą to inni pracownicy też o tym wiedzieli i też powinni odpowiadać jako współwinni.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
S jak Starownik???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a tym inwestorem był wodrol i jego prezio boss leszek k wraz z synalkiem tomciem k.. wlasciele dziennika wschodniego!!! pamiętacie ???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i hotelu atrapy wieniawski
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Winnymi przestępstwa zniszczenia zabytkowego drzewostanu (w wieku 200 - 300 lat),poprzez jego bezprawne wycięcie,z terenu zabytkowego "Starego cmentarza unickiego",dnia 4 lutego 2012 r.wbrew zakazowi Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków z dnia 8 kwietnia 2011 r.zawartemu w Postanowieniu o nieuzgodnieniu warunków zabudowy (forma ochrony zabytków),a przede wszystkim wbrew Ustawie O ochronie Przyrody,która nakazuje ochronę drzew w miastach,a szczególnie mających wartość przyrodniczą,ekologiczną i kulturową (WOŚ UM Lublin wszczął w 2011 r.postępowanie administracyjne o uznanie topoli rosnącej na cmentarzu za Pomnik Przyrody !!!) są :Andrzej Ł.-proboszcz Parafii prawosławnej przy ul.Ruskiej w Lublinie (wnioskodawca),urzędnicy Wydziału Ochrony Środowiska UM Lublin (którzy utajniali przez 3 miesiące podjęcie przestępczej decyzji z 9 listopada 2011 r. do 4 lutego 2012 r. pozwolenia ich wycięcia przed obrońcami zabytkowego cmentarza),i Miejskie Przedsiębiorstwo Zieleni (wykonawca rzezi drzew).
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Koniec procesu Mariana S.,powinien być początkiem procesu Andrzeja Ł - proboszcza Parafii prawosławnej,który wyciął drzewa,świadomie łamiąc zakaz wycinania zabytkowego drzewostanu,wydany przez Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków dnia 8 kwietnia 2011 r.Postanowienie LWKZ było oparte na Ustawie O ochronie zabytków i opiece nad zabytkami.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proboszcz Parafii prawosławnej przy ul.Ruskiej w Lublinie Andrzej Ł.podpisał w 2010 r.umowę o dzierżawę terenu "Starego cmentarza unickiego" na 30 lat z firmą "Wodrol Inwestycje"w Lublinie ul.Misjonarska 20 (prezes Tomasz Kalinowski)."Wodrol" chciał budować supermarket na zabytkowym cmentarzu (WKZ stwierdził,że pod warstwą gruntu są groby i szczątki ludzi).WKZ zakazał budowy i wycinania drzew 8 kwietnia 2011 r.Proboszcz,by ominąć ten zakaz WKZ (a nie by uniknąć opłaty) wycofał pierwszy wniosek do WOś UM,o wycięcie drzew i złożył drugi - kłamliwy,że drzewa są chore i zagrażają bezpieczeństwu ludzi i mienia.A żeby zrzucić odpowiedzialność na urząd,za wydanie decyzji pozwolenia wycięcia zdrowych drzew,to dołączył jednocześnie do wniosku inwentaryzację dendrologiczną,która stwierdzała,że spośród 76 drzew,tylko dwa są obumarłe i dwa obumierające !Andrzej Ł.4 lutego 2012 r.zlecił wycięcie wszystkich drzew Miejskiemu Przedsiębiorstwu Zieleni - ul.Misjonarska 20 w Lublinie (prezes Leszek Kalinowski).
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kiedy zostaną postawione zarzuty dla urzędników za zorganizowanie fikcyjnych konsultacji społecznych oraz brak trzech wariantów inwestycyjnych oraz wariantu bezinwestycyjnego w raporcie środowiskowym wymaganych prawem dla skrzyżowania ducha solidarności sikorskiego. W 2007 roku z góry już założono że al. Solidarności ma być wyniesiona na estakady a drzewa na rogu ul. Północnej i gen ducha mają zostać wycięte. Protestujemy łamaniu prawa i lekceważeniu mieszkańców przez lubelski ratusz.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a ile było tych drzew...? qrwa ludzie umieraja i nikogo to nie obchodzi. ale drzewa to już tak wszyscy się dobrze bawią za pieniądze podatników
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A Leszek i Tomasz K- niewinni!!!!!!!!!!! w czarnej owcy nic nie było !!! rączka - rączkę myje !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a teraz jeszcze MPZ WODROL i panowie Kalinowscy w aferce PKS Tomaszów Lubelski. Kto stoi za plecami tych panów?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jedno pytanie! Cygana złapali i cygana powiesili jak mówi przysłowie - słusznie !!! Ale DLACZEGO główni sprawcy, łapówkarze (Czarna Owca) i aferzyści o szemranej reputacji są jeszcze na wolności??? .
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: