Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Takieśta se władze wybrali, to tera cierpta. Takich Siczków więcej macie w RM, a to kopczyk wam usypią, a to patronkę wybiorą. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cenzura wróciła? Komentarze się usuwa? Nieładnie towarzysze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepsza taka patronka niż mieć za patrona Kuronia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że tam nie mieszkam. Wstyd komuś podać adres, ani go wymówić, ani zapamiętać. Czy nie mamy już żadnych polskich patronów? Może się to czyta Lubicz? Znamy jakichś Lubiczów, to jak najbardziej Polacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic przeciwko ale jak się wymawia imię tej pani?Chiara,Kiara,nazwisko Lubisz,Lubich,może taksiarz to wyjaśni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczucie dla mieszkańców ulicy. Bierut przy tym to pikuś.Pan Pikuś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Dobrze, że tam nie mieszkam. Wstyd komuś podać adres, ani go wymówić, ani zapamiętać. Czy nie mamy już żadnych polskich patronów? Może się to czyta Lubicz? Znamy jakichś Lubiczów, to jak najbardziej Polacy.
Z włoska to raczej Kiara Lubik tak się to czyta. Serdeczne wyrazy współczucia dla mieszkańców ulicy oraz jednocześnie nadzieja, że Ci co popełnili tę nazwę będą wisieć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na razie jak widać na zdjęciu, jaka ulica taka i patronka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Prawo nie nakazuje w takich sytuacjach konsultacji z mieszkańcami."To się kiedyś nazywało "arogancją władzy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby było tematycznie, to następna ulica powinna nosić imię np. Lutra lub Kalwina. Też działacze chrześcijańscy i to z zagranicy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych co głosowali za taką nazwą przesiedlić (przymusowo) na tę ulicę! I oczywiście nie ma mowy o żadnym asfalcie, chodnikach, oświetleniu itp. Samo pomieszkiwanie przy ulicy tak zacnej patronki powinno niech wynagrodzi wszelkie niedogodności!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie koniec sporu, drogi autorze artykułu. TERAZ BĘDZIE SĄD !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman P. napisał:
Żeby było tematycznie, to następna ulica powinna nosić imię np. Lutra lub Kalwina. Też działacze chrześcijańscy i to z zagranicy...
juz widze, ze siczki, kowalczyki i inni zgadzaja sie na ulice kalwina albo lutra w Lublinie. chyab PMS by musieli dostac, choc medycznie jest to niemozliwe. A z ta ulica to juz kila .. wyobraz sobe ze ktos kto nie mowi "R" opowiada na jakiej ulicy mieszka.. Kiły Lubik tylko mieszkancow zal.... oprocz tych 4 co sie tam z tej organizacji wprowadzily... pewnei rozkaz przyszedl z watykanu... a tam szatan podobno grasuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZACNI KATOLICY CI KTÓRZY WZNAWALI TĄ WIARĘ HITLER,GEN.FRANKO,MUSSOLINI HILMMLER........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WTG napisał:
Nie mam nic przeciwko ale jak się wymawia imię tej pani?Chiara,Kiara,nazwisko Lubisz,Lubich,może taksiarz to wyjaśni
Nauka języków naprawdę nie boli- uwierz mi. Wiedza o świecie i znanych ludziach- też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tu czegos nie rozumiem, radni sa dla mieszkancow, i skoro mieszkancy jednoglosnie nie zgadzaja sie z tym to w normalnym panstwie by to zmieniono, a te nieporadne osly zachowuja sie jak aparat prl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serNick napisał:
Ja tu czegos nie rozumiem, radni sa dla mieszkancow, i skoro mieszkancy jednoglosnie nie zgadzaja sie z tym to w normalnym panstwie by to zmieniono, a te nieporadne osly zachowuja sie jak aparat prl
O to własnie chodzi! O arogancję władzy, która nie pomaga tylko przeszkadza mieszkańcom i pokazuje jasno, że z ich zdaniem nie liczy się wcale i może robić co zechce! Naprawdę poczuć się można jak za czasów PRL gdzie bez wiedzy i zgody ludzi zmieniano nazwy ulic na "jedynie słuszne". Ręce opadają i wiara w demokrację też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszaniec napisał:
juz widze, ze siczki, kowalczyki i inni zgadzaja sie na ulice kalwina albo lutra w Lublinie. chyab PMS by musieli dostac, choc medycznie jest to niemozliwe. A z ta ulica to juz kila .. wyobraz sobe ze ktos kto nie mowi "R" opowiada na jakiej ulicy mieszka.. Kiły Lubik tylko mieszkancow zal.... oprocz tych 4 co sie tam z tej organizacji wprowadzily... pewnei rozkaz przyszedl z watykanu... a tam szatan podobno grasuje
Za PRL-u jedną z ulic Lublina wielu mieszkańców nazywało ulicą "Hanki Świętoduskiej" (przynajmniej w miarę po polsku). Cóż stoi na przeszkodzie, żeby w tym przypadku też pojawiła się stosowna ksywka z kiłą w tle? Zresztą, nazwy nie są wieczne, zawsze można je zmienić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~tom~ napisał:
Nauka języków naprawdę nie boli- uwierz mi. Wiedza o świecie i znanych ludziach- też
no jakos nie jest mi znana ta osoba... nikt poza garstka nawiedzony ludzi nie wie pewnie o jej istnieniu. to tak samo jak ja bym mowil, ze pierwszy strajk w nowym swiecie zorganizowali Polacy. uwierzylbys?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chiara Lubich rzeczywiście Silvia Lubich (ur. 22 stycznia 1920 w Trydencie we Włoszech, zm. 14 marca 2008 w Rocca di Papa) – działaczka katolicka, fundatorka i przywódczyni ruchu Focolari. Dlaczego radni napisali jej ksywę, a nie prawdziwe imię. A tak w sumie, to wielki obciach z tą nazwą ulicy. PS. co do nazwy ulicy Hanki Sawickiej, to ludzie nazwali ją dla śmiechu "Hanki Swiętoduskiej". z poważaniem - Ignac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...