Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec z darmowymi reklamówkami w sklepie. Wiadomo od kiedy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lipca 2017 o 22:23 Powrót do artykułu
"zapłacimy ok. 1 zł, Dziś w Biedronce czy Lidlu za najtańsze siatki zapłacimy po 8 groszy." A KTO NA TYM ZAROBI?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polak to złośliwa bestia. Ja będę zużywał dwa razy więcej torebek plastikowych. Na złość debilom z unii.
-1
Brawo, dobry pomysł!
0
I bardzo dobrze!
0
a w stanach od 100lat w papierowej torbie
0
nie dostaniemy reklamówki? A to szkoda dla sklepu, bo teraz też nie dostajemy tylko kupujemy reklamówkę.
0
o zawartości tych toreb to już nikt nie pomyśli, zawartości bardziej licznej i szkodliwej, zawierającej po kilkanaście różnych twardych plastików w postaci śmietanek, serków, margaryn, tacek, tubek, past, kosmetyków, chemii gospodarczej itd. itd.
0
To jest dowód na to w jakim oderwaniu o rzeczywistości funkcjonuje nasz rząd, albo dziennikarz nie odróżnia pojęć bezpłatny/podwyżka (chyba wolałbym to drugie). Proszę mi wskazać w jakim sklepie dostanę darmową reklamówkę?
0
Kiedy napoje TYLKO w szklanych butelkach, a jogurty, śmietana i kefir w kartonikach? Kiedy chipsy, ciastka, i inna pakowana hermetycznie żywność tylko w papierowych opakowaniach?
0
Wiadomość dla tych osób co mówią że w sklepie nie dostają reklamówek. Pracuję w Auchanie, gdzie reklamówki są bezpłatne i ludzie to wykorzystują jak tylko się da
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: