Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No w końcu! Z tymi reklamami to miasto wygląda jak jeden wielki śmietnik
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pewne reklamy powinny zniknąć ale dzięki większości chwała bo zakrywają przynajmniej szpetne fragmenty miasta lub po prostu śmietnik
0
No w końcu! Z tymi reklamami to miasto wygląda jak jeden wielki śmietnik
i z tymi reklamami jest ładniej ?
0
Ale z jakiej racji mamy miastu znów płacić jakąś opłatę reklamową? Moja prywatna działka to mogę sobie powiesić baner w granicach rozsądku bo płacę podatek od nieruchomości. Ciekawe który łeb to wymyślił? Szumlakowa? dychę przygarnęła i jeszcze mało?
0
Ale z jakiej racji mamy miastu znów płacić jakąś opłatę reklamową? Moja prywatna działka to mogę sobie powiesić baner w granicach rozsądku bo płacę podatek od nieruchomości. Ciekawe który łeb to wymyślił? Szumlakowa? dychę przygarnęła i jeszcze mało?
I co z tego, że działka jest prywatna? W prywatnym domu czy mieszkaniu nie możesz robić wszystkiego. A jak twój sąsiad zacznie spalać śmieci na działce i smrodzić to co? Przestrzeń jest publiczna i wszyscy powinni o nią odbać.
0
A kiedy usuną reklamę - plakat wyborczy z panią Sprawką który dynda od pół roku przy ul. Związkowej??
0
żuk i jego kolesie nie będą mi rozkazywać co mogę robić z moją własnością, Jak na Al. Unii Lubelskiej żuk przyczepił do słupów trakcyjnych reklamę z trzyletnim wyprzedzeniem to nikomu nie przeszkadzały zwisające, porwane kawałki płótna. Bo zrobił to " odpowiedni" działacz z kręgu nieudacznika
0
Wreszcie. Trzymam kciuki za jak najszybsze wprowadzenie zmian, bo z tymi tysiącami pstrokatych szmat wyglądamy bardziej jak miast z Bangladeszu niż z Europy.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: