Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No w końcu! Z tymi reklamami to miasto wygląda jak jeden wielki śmietnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewne reklamy powinny zniknąć ale dzięki większości chwała bo zakrywają przynajmniej szpetne fragmenty miasta lub po prostu śmietnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No w końcu! Z tymi reklamami to miasto wygląda jak jeden wielki śmietnik
i z tymi reklamami jest ładniej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z jakiej racji mamy miastu znów płacić jakąś opłatę reklamową? Moja prywatna działka to mogę sobie powiesić baner w granicach rozsądku bo płacę podatek od nieruchomości. Ciekawe który łeb to wymyślił? Szumlakowa? dychę przygarnęła i jeszcze mało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z jakiej racji mamy miastu znów płacić jakąś opłatę reklamową? Moja prywatna działka to mogę sobie powiesić baner w granicach rozsądku bo płacę podatek od nieruchomości. Ciekawe który łeb to wymyślił? Szumlakowa? dychę przygarnęła i jeszcze mało?
I co z tego, że działka jest prywatna? W prywatnym domu czy mieszkaniu nie możesz robić wszystkiego. A jak twój sąsiad zacznie spalać śmieci na działce i smrodzić to co? Przestrzeń jest publiczna i wszyscy powinni o nią odbać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy usuną reklamę - plakat wyborczy z panią Sprawką który dynda od pół roku przy ul. Związkowej??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żuk i jego kolesie nie będą mi rozkazywać co mogę robić z moją własnością, Jak na Al. Unii Lubelskiej żuk przyczepił do słupów trakcyjnych reklamę z trzyletnim wyprzedzeniem to nikomu nie przeszkadzały zwisające, porwane kawałki płótna. Bo zrobił to " odpowiedni" działacz z kręgu nieudacznika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie. Trzymam kciuki za jak najszybsze wprowadzenie zmian, bo z tymi tysiącami pstrokatych szmat wyglądamy bardziej jak miast z Bangladeszu niż z Europy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...