Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec z rodzeniem po ludzku. Ministerstwo zmienia przepisy. Tysiące kobiet protestują

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 grudnia 2016 r. o 19:11 Powrót do artykułu
Artykuł-bzdura. Typowo polityczny bełkot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nawet przed własnym nie chcesz to porodowka Ci raczej nie grozi, więc nie ma sensu zabierać tu głosu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom komentarzy pod artykułem nie pozostawia wątpliwości że to Polska B . W tym miejscu ze słomy i kadzidła Jarosław ma zapewniony elektorat do końca swoich dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to tysiące kobiet protestowały przeciw temu burdelowi co był do tej pory. Po chója chłopy na porodówce? Byk już swoje zrobił wcześniej. Tera niech siedzi w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Nie chcę świecić ci pą przed facetem własnym ani obcym. Jeśli nawet przed własnym nie chcesz to porodowka Ci raczej nie grozi, więc nie ma sensu zabierać tu głosu. Żal mi Cię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak można! Kobiety i tak nie są szanowane podczas porodu a co mówić gdy wszystko zabiorą, będą rodziły na podłodze oddziału bo po co zaopiekować się nią gdy nie ma żadnych praw.... Co się dzieje, jak można zabronić kobiecie pić, normalne ludzkie prawa ! Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...błogosławiony stan niewiasty jest nawiedzeniem Ducha Świętego stworzyciela dobrej i zlej woli. Człowiek w swoi jestestwie musi dążyć do dobra właśnie i wyrzec się Złego, który chcąc zawładnąć niewinną duszą stwarza okazje do wygodnictwa i perwersyjnej rozwiązłości. To droga do otumanienia, do zgorszenia i do odstąpienia od najwyższej wartości. Odstąpienia od wiary ojców naszych. Wiara jest ważniejsza niż wolność jednostki, niż każdy pieniądz i każda wygoda. Lepiej żyć w kajdanach, lepiej cierpieć fizyczne katusze, aniżeli wyzbyć się z serca miłości Jezusa Chrystusa, który poprzez swoich wysłanników, duszpasterzy opiekuje się nami i dogląda, abyśmy swoimi postępkami zasłużyli na wieczne zbawienie! Matka musi doznać cierpienia wydając do życia istotę ludzką. W ten sposób będzie pamiętała o oddaniu dziecięcia pod opiekę Pana Boga w postaci chrztu, aby tworzyć społeczeństwo prowadzone przez Sługę Bożego do wiecznej chwały!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniżej dobrze napisane: chłop już swoje zrobił. Po chója na poroduwke ma przyłazić? A co do picia porodówka nie stołówka, a jak się napije, to zaraz sikać trza i problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sala porodowa powinna być sterylna. A taki niedomyty, śmierdzący chłop, to cholera wie gdzie łaził i co może przywlec do szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ta piep|rzona opozycja zrobi wreszcie coś dla ludzi, czy dalej będzie się tepo gapić na to co robi "pseudokatolicki rząd"???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziom już odbijać zaczyna kompletnie! Chcą pieniądze na dzieci, a rządowi dają odpór, jak chcą na czymś zaoszczędzić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, że z tymi tatuśkami, prawie zawsze podpitymi to tylko problem był. Łaż ąniewiadomo po co, pety rozrzucają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra decyzja. Każden facet to świnia. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to znaczy rodzić po ludzku? W szpitalu ma być czystość i porządek. Pacjent jest tylko pacjentem i jego psim obowiązkiem jest słuchać personelu. Osoby postronne nie powinny mieć wstępu na oddział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta rodzi po ludzku, świnia po świńsku. Po co ta dyskusja? Po mojemu nowe przepisy są ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że nastepna ustawa rządu nakaże kobiety przywiązywać łańcuchem w kuchni. Tak umownie wiadomo. Kobieta ma służyć mężczyźnie, gotowac, rodzic dzieci i je wychowywać oraz piwo do meczu podawać a nie tam że cos rodzic po ludzku wymyślać. Np zakaz pracy kobietom wprowadzic i studiowania. Matura i koniec i mężowi służyć. BRAWO PIS. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd płaci 500+, utrzymuje szkoły, żłobki i cały ten socjał, więc dzieci są... państwowe. Dawniej właściciel decydował o lasie niewolnika dzisiaj decyduje państwowy urzędnik. Ludzie muszą zdecydować: albo WOLNOŚĆ ze wszystkimi konsekwencjami albo SOCJALIZM i BEZPIECZEŃSTWO pod dyktatem właściciela (cztyli państwa).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy skończą się pseudorządy? Ile jeszcze społeczeństwo jest w stanie wytrzymać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Standardy dawały nadzieję na jego godny przebieg. Teraz zostaje strach, że prawa rodzącej nie będą respektowane." - No nie wiem, słysząc tyle historii o nieudanych porodach, pękających kroczach, leżeniu na korytarzach, oschłości położnych i lekarzy, wątpię, by mimo standardów rodzące miały zapewniany komfort i godny przebieg porodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ja urodziłam już trzy córki wszystkie w szpitalu przy lubartowski. Przy żadnym z tych porodów nie towarzyszył mi nikt bo położne nie pozwoliły. Teraz rodze w maju i miałam nadzieję że chociaż teraz sie uda aby mąż był przy mnie bo jestem pewna że lepiej i pewniej bym się czuła. To co dzieje sie w tym kraju to kompletna porażka
Poprzednie córki za czyich rządów rodziłaś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...