Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec z rodzeniem po ludzku. Ministerstwo zmienia przepisy. Tysiące kobiet protestują

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 grudnia 2016 r. o 19:11 Powrót do artykułu
Niech ktoś sprawdzi ile prywatnych placówek medycznych posiada minister Radziwiłł i to co robi do prawdopodobnie w celu lobbowania i pozyskania nowych!!!!!!!!!!!!!!! dla takich pacjent toTOWAR, największą KASĘ zbija się na zdrowiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze się nie zaczęło a już się skończyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, czemu im na to pozwalacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprywatyzować państwową służbę zdrowia! To jedyne wyjśćie, każdy wie jak pacjent jest traktowany w prywatnych placówkach, a jak w państwowych. Te ostatnie nota bene bardziej przypominają prywatne folwarki z przechadzającymi się z podniesionymi głowami lekarzami, którzy pacjentów traktują jak zło konieczne..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nowe prawo bedzie dotyczyć też sióstr zakonnych ? To nie ludzkie tak rodzić bez towarzystwa wikarego lub przynajmniej organisty !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli KOMUNA wraca, a Lublin na PIS głosował no to mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sprywatyzować państwową służbę zdrowia! To jedyne wyjśćie, każdy wie jak pacjent jest traktowany w prywatnych placówkach, a jak w państwowych." W prywatnych - też coraz gorzej. Masowość usług nie służy jakości. Nawet gdy zbija się na nich fortunę. Gdy prywatnie leczą wszyscy, znowu liczy się tylko konkretny człowiek i jego postawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xxx napisał:
W szpitalu na lubartowskiej nigdy nie było porodów rodzinnych, a po pobycie żony na patologji ciąży nie chciał bym aby moje dziecko się tam urodziło!
lubartowska to najgorszy szpital w lublinie do rodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja byłem przy porodzie swojej corki , choć srednio chcialem. Partnerka mnie poprosila - podstawa to nie patrz w dół . pozatym fajnie zobaczyc swoje dziecko od 1 chwili, caly czas ma sie na oczach niema szansy podmiany. ogolnie szkoła życia dla prawdziwego mezczyzny nie dla chlopców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"kobiety stracą gwarancje prawne m.in. do [...] wsparcia w karmieniu piersią i poszanowania intymności i godności kobiety rodzącej" - jeśli ktoś uważa, że do tej pory takie gwarancje były, to widać, że nigdy nie miał do czynienia z oddziałami położniczymi. W tym roku ukazał się raport NIK, który jasno pokazuje, że te gwarancje to w większości śmiech na sali. Więc jak dla mnie te narzekania mają tylko i wyłącznie polityczne podłoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"kobiety stracą gwarancje prawne m.in. do [...] wsparcia w karmieniu piersią i poszanowania intymności i godności kobiety rodzącej" - jeśli ktoś uważa, że do tej pory takie gwarancje były, to widać, że nigdy nie miał do czynienia z oddziałami położniczymi. W tym roku ukazał się raport NIK, który jasno pokazuje, że te gwarancje to w większości śmiech na sali. Więc jak dla mnie te narzekania mają tylko i wyłącznie polityczne podłoże.
Jak najbardziej. Nikt nie sprawdza faktów, ale każdy krzyczy "PiSlam" "Dość dyktatury kobiet".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lata 70' wracają !! mało , że znieczulenia przy porodzie jak nie było tak nie ma (co niby należy się każdej rodzącej) to jeszcze będzie świadków brak na ewentualne pozwy . Obecność bliskiej osoby co patrzy na ręce personelowi dawało możliwość procesu . A tak brak świadków i szerokie pole do przyjmowania KOPERT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i źle,ale ja nigdy nie zaciągnęłabym żadnego faceta na porodówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmierdzący, podpity facet szwędający się po porodówce i wgapiający w pi zdę nie tylko swojej żony to totalne nieporozumienie. Już dawno należało z tym skończyć, przede wszystkim dla dobra rodzących kobiet!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop na porodówce to patologia i zagrożenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja koniec z rodzeniem po ludzku, to jak tera będo rodzić? Po psiemu, czy jak??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy można pić w trakcie porodu? Mi położne 2x zabroniły uzasadniając to ewentualną koniecznością szybkiego przeprowadzenia cesarskiego cięcia i ewentualnymi wymiotami po usypianiu do operacji. Usta można było zwilżyć, wziąć łyk wody - ale to dla własnego bezpieczeństwa było. Przed planowaną operacją też się nie pije 12 godzin a poród czasami jest nieprzewidywalny. Co do obecności ojca - szpital przy Lubartowskiej chciał za to pieniądze i tylko jedna rodząca mogła wpuścić przyszłego tatę (z 3 rodzących na raz), przy drugim porodzie szpital przy Staszica- panowała grypa i był zakaz wejścia.... Znieczulenie oba porody - fikcja... takich rzeczy nie ma. Ale atmosfera - Staszica - przemiłe, pomocne panie. Lubartowska - szkoda słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
chcecie 500+ to się słuchać. Wy macie rodzić i nic nie mówić, chcecie tak jak kiedyś mieć po 4-8 dzieci to tak jak kiedyś kobiety nie miały prawa mieć głosu tak że macie tak jak kiedyś.
No i poj....by dorwały się do komentowania!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tych j..nych pisowskich komentatorów. Może w ogóle cofnijmy wszystko do PRL. Przecież każda pisowska zmiana to powrót do tradycji z lat 45-89. Kiedyś też nikt nie mógł wejść na porodówkę, matka nie karmiła dziecka, chore dzieci musiały być same w szpitalu bo rodzić nie mógł z nim nocować. Jeb..y kaczor wszystko nawraca na PRL. Szkoły, szpitale, media, sądy, amię, zakaz zgromadzeń. Czekam na dzień w którym wrócą kartki a to będzie ostatnim dniem dla kaczki i całego pisiorstwa na tej ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze względów prawnych, pani dziecko zostaje adoptowane. Prawnicy to debile. A Szydło straszydło jest gorsza od Hitlera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...