Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec ze zmianą czasu? Lubelscy posłowie o pomyśle PSL

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 września 2017 r. o 12:33 Powrót do artykułu
Wyniki poszczególnych sondaży (a było ich co najmniej 5, jak nie więcej) wskazują wyraźną przewagę czasu letniego przez cały rok (wyniki pomiędzy 75 a 90 procent głosów). Zgodnie z regułami statystyki oraz demokracji wniosek jest jeden: UTC+2 (czas letni) to NASZ CZAS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli mam rozumieć, że PSL chce pozostawić prawdziwie polski czas na zawsze. Bardzo dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BUAAAHHHAAAAA :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarubas 1,7% - dobranoc panom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemcy: Syryjski muzułmanin z 4 zonami i 23 dziećmi otrzymuje 30 TYSIĘCY EURO MIESIĘCZNIE. Czy PSL i PO nadal za relokacja islamistów do Polski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas skończyć ze zmianą i zostać przy UTC +1. Rosjanie wprowadzili całoroczny czas "letni" i sami potem żądali aby z niego zrezygnować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry, ale kto wydał taki dekret, że słońce ma górować o godz. 12 ? Moim zdaniem czas letni jest właściwy (patrz: wyniki sondaży), a zimowy to czas niemiecko-francuski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to unia się do tego przymierza, a PSL zawłaszcza pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łopata a o której chodzi spać Twój kuń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba odwrotnie postawić pytanie: kto jest za zmianą czasu na letni? JAK MAM ZAGŁOSOWAĆ, jeśli uważam, że należy JESZCE TYLKO RAZ ZMIENIĆ czas w październiku 2017r i NIE ZMIENIAĆ CZASU NA LETNI? Jeżeli ingerować w sprawę zmiany czasu to mądrze, z głową, a nie wbrew wszelkiej logice. Czas tzw. zimowy to "standardowy czas geograficzny" i latem (nawet w lipcu) po zmianie czasu na letni o godzinie 6 jest jeszcze zimno, bo słońce jest jeszcze na tyle nisko, że trzeba brać coś na siebie oprócz cienkiej koszulki, aby nie marznąć, a potem nosić po południu ze sobą zbędne okrycie. Ponadto przy obecnym czasie letnim, już w połowie września o 6 rano jest jeszcze ciemno, a do planowanej zmiany na "zimowy" czyli koniec października wschód słońca jeszcze się opóźni. REASUMUJĄC: JESTEM PRZECIWNY ZMIANOM CZASU i ZOSTAWIŁBYM CZAS /geograficzny/BIOLOGICZNY (tzw. ZIMOWY).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ma być całoroczny czas letni. Przecież naturalnym czasem jest czas zimowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie czasem naturalnym jest letni. Pewnie dlatego wiosenna zmiana czasu przeszło u mnie gładko i samorzutnie. Szybko przyspieszający się w marcu wschód słońca spowodował, że sam zacząłem się budzić rano coraz wcześniej i tuż przed ostatnią niedzielą miesiąca chodziłem spać i wstawałem wg. czasu NATURALNEGO, zwanego letnim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...