Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konkurs kulinarny "Smaki Lubelszczyzny" rozstrzygnięty (zdjęcia)

Utworzony przez Gość, 15 grudnia 2012 o 21:42
Smaki Lubelskie,a nie Lubelszczyzny.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panowie profesjonaliści dziewczyna z Gniewu miała rozcięty palec i plaster na nim nieuzywała rękawiczek nawet tylko mieszała tym brudnym plastrem w daniach i produktach byłem i obserwowałem przez chwile gdzie Hccp jesli tak robicie w waszych restauracjach oo życze smacznego wy to danie degustowaliście . obserwator.
0
niestety jestem zdegustowany. Obserwowałem ten konkurs przez dłuższy czas, ponieważ moja Pani była na b.długich zakupach, a że i ja kiedyś byłem związany z branżą gastronomiczną impreza zaciekawiła mnie. Dlaczego zdegustowany? dziś zobaczyłem potrawę zwycięską i niestety jeśli miałbym serwować w swojej restauracji to wybrałbym maleńkie kanapeczki, Wykonywał je chłopiec w zielonej zapasce, obok tego chłopca serwowała dziewczyna super potrawę i ona też była w zielonym fartuszku, ale nie mnie oceniać. Panowie szefowie więcej takich imprez, a i mężowie szalejących żon nie nudziliby się na zakupach.
0
Stefan z Lublina napisał:
niestety jestem zdegustowany. Obserwowałem ten konkurs przez dłuższy czas, ponieważ moja Pani była na b.długich zakupach, a że i ja kiedyś byłem związany z branżą gastronomiczną impreza zaciekawiła mnie. Dlaczego zdegustowany? dziś zobaczyłem potrawę zwycięską i niestety jeśli miałbym serwować w swojej restauracji to wybrałbym maleńkie kanapeczki, Wykonywał je chłopiec w zielonej zapasce, obok tego chłopca serwowała dziewczyna super potrawę i ona też była w zielonym fartuszku, ale nie mnie oceniać. Panowie szefowie więcej takich imprez, a i mężowie szalejących żon nie nudziliby się na zakupach.
kanapki I miejsce, wyglądały smacznie, zrobię je na Święta
0
do Stefana,, nie wiem jak były oceniane te potrawy ja też dałbym pierwsze miejsce tym uczniom w zielonych fartuchach. Ciekawy jestem kto był autorem tych mini mini kanapek.
0
Do Pani/ może przeczyta z Urzędu Marszałkowskiego prosimy o podanie potraw zwycięskich ja też byłam na Konkursie i chciałabym wiedzieć i widzieć potrawy, które były nagrodzone. nie napiszę z jakiego miasta jestem, ale obiektywnie to zgadzam się z komentarzami kanapki wyglądały rewelka, można by podawać autorów tych potraw, bo ktoś miał fantazję
0
a mnie się podobała tylko ta dziewczyna, blond też była w zielonym fartuchu, a która miała skaleczony palec? nie widziałem tego
0
bąbel napisał:
a mnie się podobała tylko ta dziewczyna, blond też była w zielonym fartuchu, a która miała skaleczony palec? nie widziałem tego
W zielonych zapaskach byli uczniowie z Dęblina miasta orląt
0
do zainteresowanych nie ocenia się tylko wyglądu są jeszcze inne elementy oceny potraw, ale zgadzam się ze wszystkimi przedmówcami, te kanapki wyglądały apetycznie zainteresowana
0
zainteresowana napisał:
do zainteresowanych nie ocenia się tylko wyglądu są jeszcze inne elementy oceny potraw, ale zgadzam się ze wszystkimi przedmówcami, te kanapki wyglądały apetycznie zainteresowana
poproszę o receptury na łamach prasy dań serwowanych w konkursie smaki lubelskie. Mam nadzieję że kucharz wyrazi zgodę, chciałbym szczególnie przepis na dobrą kaczkę i te małe kanapki wyglądały smakowicie. dziękuję
0
przepisy na potrawy wykonane przez uczniów z Dęblina będzie można znajeźć w najbliższych dniach (prawdopodobnie już jutro wieczorem) na stronie szkoły: www.zsz2deblin.pl
0
hahahaha takie kanapki może każdy zrobić te najładniejsze dania nie były w pierwszej lokacie
0
dla mnie to duże przeżycie miałem ogromny stres warunki kiepskie, mało miejsca do pracy długie oczekiwanie na końcówkę konkursu, ale dało się znieść uczestnik
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: