Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale co to ma przedstawiać? :D
Zaloguj się, aby oddać głos
0
logo niemocy twórczej,to powinno być logo centrum poszukiwania szarych komórek...DNO,ŻENADA,WODOROSTY
0
Ludzie nie kompromitujcie się!!! To jak ta "sprężynka" - logo Polski WTF? PS. Chyba, że ta Pani powiązana z królikiem
0
To jest czerwony burak - logo o instytucji mówi wszystko.
0
Jak komisja takie logo. Można posadzić kupę i dorobić do tego ideologię - też wtedy będzie szokujące, bo nic innego o tym czym nie da się powiedzieć. Ale cóż komisja niemocy twórczej nic nie potrafi sama zrobić, nawet wybrać coś sensownego. Wstyd i żenada i , jak poprzednik stwierdził WODOROSTY
0
masakra..co to ma być??psie gówno na zielonej trawce to zawsze jakiś konkret a to???
0
Można pić, dzień, tydzień,... no miesiąc - to dla wytrwałych, ale żeby takie g*wno wyprodukować? To chyba tylko po dopalaczach. W żadnym razie UM w osobie urzędującego prezydenta Żuka, nie powinien płacić za pracę komisji. Co więcej, za utratę wizerunku i dobrego imienia powinien domagać się odszkodowania.
0
żenada
0
Nie znam się na tym, ale za bardzo kojarzy mi się z Gazetą Wyborczą. Natomiast czerwony kolor dobrze oddaje kolor klimatu politycznego, a którego wywodzi się ideolo macherów od CK.
0
mi to budynku csk nie przypomina. dziwne te uzasadnienia jurorów.
0
mi to budynku csk nie przypomina. dziwne te uzasadnienia jurorów.
Budynek beznadziejny i logo podobne.
0
Maszkara
0
Lubelskie - smakuj brzydotę. Nie sądziłem, że w swoim uroku jest jeszcze coś co dorówna budynkowi Onkologii, a tu taka niespodzianka!!! Panie Prezydencie ŻUKU czekamy czym Pan lub Pana "eksperci" zaskoczą nas wkrótce. Proponuję teraz logo na nowy zrewitalizowany - targ pod zamkiem - od którego zwiędną wszystkie warzywa, a Tiry powrócą na obwodnicę.
0
mózg Franaszka?
0
Budynek bardzo mi się podoba, to coś zupełnie nowego, współczesnego, sam w sobie ma ciekawą bryłę. Oczywiście do reszty budynków w okolicy pasuje jak pięść do nosa - ale za to podziękujemy urbanistom. Natomiast logo nie podoba mi się. Sygnowanie wszystkich dokumentów i gadżetów takim czerwonym kleksem? Nie widzę tego. Może lekkości nadałaby mu zmiana koloru, na srebro lub szarość, albo jakiś odcień zieleni? Chociaż dalej pozostanie po prostu regularnym kleksem.
0
Wielkie NIC, szkoda słów.
0
Co tu dużo gadać - każdy widzi to co jest a jeżeli ktoś da się przekonać że gowno to cukierek to pozostaje jedynie pogratulować dobrego smaku ;-)
0
A co ten niekształtny wielokąt przedstawia,kontury budynku? czy zarys obszaru spotkania kultur,czy wizję zamknięcia KULTUR  w budynku???????
0
O kurwa jakie gówno
0
To jest czerwony burak - logo o instytucji mówi wszystko.
Każdy widzi coś innego, jest wiele interpretacji tego znaku, co oznacza, że logo ma jednak potencjał ;) Ludzkie myśli biegną różnymi ścieżkami, ale są ludzie, którzy zawsze i we wszystkim zobaczą: buraka, odchody i inne tego typu atrakcje...
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: