Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale co to ma przedstawiać? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
logo niemocy twórczej,to powinno być logo centrum poszukiwania szarych komórek...DNO,ŻENADA,WODOROSTY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie kompromitujcie się!!! To jak ta "sprężynka" - logo Polski WTF? PS. Chyba, że ta Pani powiązana z królikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest czerwony burak - logo o instytucji mówi wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak komisja takie logo. Można posadzić kupę i dorobić do tego ideologię - też wtedy będzie szokujące, bo nic innego o tym czym nie da się powiedzieć. Ale cóż komisja niemocy twórczej nic nie potrafi sama zrobić, nawet wybrać coś sensownego. Wstyd i żenada i , jak poprzednik stwierdził WODOROSTY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra..co to ma być??psie gówno na zielonej trawce to zawsze jakiś konkret a to???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można pić, dzień, tydzień,... no miesiąc - to dla wytrwałych, ale żeby takie g*wno wyprodukować? To chyba tylko po dopalaczach. W żadnym razie UM w osobie urzędującego prezydenta Żuka, nie powinien płacić za pracę komisji. Co więcej, za utratę wizerunku i dobrego imienia powinien domagać się odszkodowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam się na tym, ale za bardzo kojarzy mi się z Gazetą Wyborczą. Natomiast czerwony kolor dobrze oddaje kolor klimatu politycznego, a którego wywodzi się ideolo macherów od CK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi to budynku csk nie przypomina. dziwne te uzasadnienia jurorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi to budynku csk nie przypomina. dziwne te uzasadnienia jurorów.
Budynek beznadziejny i logo podobne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maszkara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie - smakuj brzydotę. Nie sądziłem, że w swoim uroku jest jeszcze coś co dorówna budynkowi Onkologii, a tu taka niespodzianka!!! Panie Prezydencie ŻUKU czekamy czym Pan lub Pana "eksperci" zaskoczą nas wkrótce. Proponuję teraz logo na nowy zrewitalizowany - targ pod zamkiem - od którego zwiędną wszystkie warzywa, a Tiry powrócą na obwodnicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mózg Franaszka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budynek bardzo mi się podoba, to coś zupełnie nowego, współczesnego, sam w sobie ma ciekawą bryłę. Oczywiście do reszty budynków w okolicy pasuje jak pięść do nosa - ale za to podziękujemy urbanistom. Natomiast logo nie podoba mi się. Sygnowanie wszystkich dokumentów i gadżetów takim czerwonym kleksem? Nie widzę tego. Może lekkości nadałaby mu zmiana koloru, na srebro lub szarość, albo jakiś odcień zieleni? Chociaż dalej pozostanie po prostu regularnym kleksem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie NIC, szkoda słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu dużo gadać - każdy widzi to co jest a jeżeli ktoś da się przekonać że gowno to cukierek to pozostaje jedynie pogratulować dobrego smaku ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ten niekształtny wielokąt przedstawia,kontury budynku? czy zarys obszaru spotkania kultur,czy wizję zamknięcia KULTUR  w budynku???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kurwa jakie gówno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest czerwony burak - logo o instytucji mówi wszystko.
Każdy widzi coś innego, jest wiele interpretacji tego znaku, co oznacza, że logo ma jednak potencjał ;) Ludzkie myśli biegną różnymi ścieżkami, ale są ludzie, którzy zawsze i we wszystkim zobaczą: buraka, odchody i inne tego typu atrakcje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...