Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
lol
Zaloguj się, aby oddać głos
0
koń był z PO.postanowił rozgonić moherowe towarzystwo,skuteczniej niż Janusz P.
0
I po co było się wlec? Trzeba było zostać w domu przy radyjku.
0
Czarnych nawet zwierzeta sie boją.
0
okj napisał:
koń był z PO.postanowił rozgonić moherowe towarzystwo,skuteczniej niż Janusz P.
Lecz się na nogi, bo na umysł już za późno.
0
Na taki upał koń zostaje w stajni!!!
0
ja napisał:
Lecz się na nogi, bo na umysł już za późno.
Jak on o kulach chodzi. ;c)))
0
Trzeba krzyż w tym miejscu postawić i zawiązać społeczno-rydzykowy komitet obrony krzyża!
0
DZIĘKI CI bOŻE,PROSIMY jeszcze !!!!!!!!!!!!
0
Szybki strzał z kopytka i o jednego mohera mniej. Widać niezle go poniosło;-) Ciekawe jak się czuje koń? Owies dla konia!
0
Skundlenie przeciwników pielgrzymów sięgneło zenitu, widać że większość to zwolennicy PO. Sami degeneraci u nas w partii jak nasz przywódca z Lublina.
0
marian napisał:
I po co było się wlec? Trzeba było zostać w domu przy radyjku.
żal mi cię ofermo
0
generation_next napisał:
Szybki strzał z kopytka i o jednego mohera mniej. Widać niezle go poniosło;-) Ciekawe jak się czuje koń? Owies dla konia!
Zastanawiałeś się kiedyś, co się stało z twoim mózgiem? 99,99% ludzi rodzi się z mózgiem- należysz do tej 0,01%? czy z czasem kiszka mózgowa ci wyparowała ze łba? nie wiem kim są twoi ojcowie, ale spartolili robotę
0
anonimus napisał:
Zastanawiałeś się kiedyś, co się stało z twoim mózgiem? 99,99% ludzi rodzi się z mózgiem- należysz do tej 0,01%? czy z czasem kiszka mózgowa ci wyparowała ze łba? nie wiem kim są twoi ojcowie, ale spartolili robotę
Spragniony emocji? Zimny Lech!!!
0
Ci co idą do Częstochowy nie są katolikami. Prawdziwi katolicy dziś walczą o krzyż. To jest najważniejsze.
0
dawać konia pod pałac prezydencki w Warszawie zrobi porządek z sektą moherów walczącą nie o krzyż ale za pomocą krzyża, którzy nie mają żadnego szacunku dla niego.
0
generation_next napisał:
Trzeba krzyż w tym miejscu postawić i zawiązać społeczno-rydzykowy komitet obrony krzyża!
KONIECZNIE !!! i to bez dwóch zdań !!!
0
Lutek (prezes KOM-EKO) pewnie już kazał zwolnić woźnicę bo taki incydent nadszarpnął wizerunek firmy ... W tej (jak i w wielu innych) człowiek zupełnie się nie liczy . Niestety zupełnie nie zdają sobie sprawy , że "odpływ" ludzi z firmy nastepuje nawet w kryzysie i niedługo może zabraknąc ludzi do tyrania na Lutka ... Zajrzyjcie na stronę www.od8do16.pl , "wrzućcie" w wyszukiwarkę "LUBLIN" - wyskoczą firmy z Lublina i ich opisy dokonane przez pracowników . Pozdrawiam .
0
JPII napisał:
KONIECZNIE !!! i to bez dwóch zdań !!!
tak ,tak
0
he he he...ale babsztyl majta girami ! he he he...miło popatrzeć.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: