Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konne patrole pojawią się nad Zalewem Zemborzyckim

Utworzony przez Gość, 5 maja 2010 r. o 21:44 Powrót do artykułu
nie podoba mi się ten pomysł, konie srają gdzie popadnie nikt tego nie sprząta, ścieżki w lesie dookoła zalewu są już tak zryte kopytami że przejazd nawet dobrym rowerem z amortyzacją to katorga widać, że miasto nie ma na co wydawać pieniędzy, przecież są patrole rowerowe straży miejskiej i policji i radzą sobie świetnie w tym terenie, ale jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz już straż miejsca całkiem będzie leżeć plackiem...w terenowym mitshubishi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5000 / 32 godz = 156,25 zł/godz Od jakich kwot zaczynają się dla Ratusza kwoty duże?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I właśnie o to chodzi żeby wokół zalewu teren był trochę bardziej wymagający a nie wyłożony kostką jakby niektórzy chcieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za kretyński pomysł. Nikt tym idiotom z ratusza nie powiedział, że konie robią kupy? Ciekawe czy koniarze będą po nich sprzątac. Poza tym jakoś nie widzę tych patroli w miejscach najbardziej uczęszczanych - pomiędzy rowerzystami i wózkami. Wolałbym aby te 5 tys. zostało przeznaczone na dofinansowanie patroli straży miejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym dołączyć do przeciwników pomysłu. Zamierzałem napisać o wszechobecnych końskich kupach i o stawce godzinowej z tych "marnych 5 tysięcy", ale jak widzę - - zostało to już napisane. A może większy byłby pożytek, gdyby Ratusz "dogadał się" z Polskim Związkiem Wędkarskim ? Wędkarze są nad Zalewem codziennie. Są wśród wędkarzy tacy, którzy zostawiają po sobie "śmietnik" (wbrew m.in. Regulaminowi PZW, który nakazuje nawet . . . posprzątać stanowisko, które wędkarz chce zająć, a które jest zaśmiecone) ale myślę, że większości wędkarzy zależy na porządku nad wodą. I w wodzie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My ze świagrem mamy dwa rowery z makro.Za 4900 to ten cały zalew dwa razy dziennie będziemy objeżdżać i informować straż miejską ,wiejską i nijaką .A nawet goździkowa tez będziemy informować o tych zagrożeniach , tych wysypiskach i tych wybrykach chuligańskich ...Miasto niemalże stołeczne Lublin ma strasznie duży budżet że zamiast pogonić do pracy tzw straż miejską która powinna mieć w zakresie te czynności wydaje 5 tys na ? Właśnie na co ? Jakby ktoś nie wiedział dlaczego Lublin jest jednym z najbiedniejszych regionów UE to już chyba wie ? O dziękujemy ci prezydencie Wasilewski za twych urzędników ...A wybory już nie długo coraz bliżej .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 5 klocków to nikt nad zalewem nie pierdnie bez mojej wiedzy, w dodatku nie nasram na srodku ściezki - obiecuje !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lbn napisał:
No to teraz już straż miejsca całkiem będzie leżeć plackiem...w terenowym mitshubishi....
he he złośliwiec !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokazy kawaleryjskie robi kawaleria, aby włożyć mundur kawaleryjski trzeba raczej mieć barwy, umiejętności i szacunek do tradycji Jazdy Polskiej - nie wygląda mi ta zbieranina koniarzy na kawalerię - bez urazy lub stańmy na szable, jeśli jest komu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ciekawe czemu po 15 latach współpracy Roztoczańska Konna Straż Ochrony Przyrody nie złozyła wniosku? może dla tego ze dzielny dyr. Stani niszczy wokół siebie wszystko co zostało zbudowane przez poprzednich dyrektorów jesli chodzi o edukacje ekologiczną? O ile wiem studenci ze stowarzyszenia mają nawet podpisane porozumienie ze Strażą Miejską i Leśnikami. Przez okres wakacji pilnują porządku w Roztoczańskim Parku Narodowym, ale dla super dyrektora było mało. Szkoda -możemy najwyżej liczyć na zmiany powyborcze. I najwyższy czas aby jeden z "najlepszych" dyrektorów z lubelskiego magistratu wrócił tam gdzie jego miejsce- do metropolii radomskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Lublinianka~ napisał:
A to ciekawe czemu po 15 latach współpracy Roztoczańska Konna Straż Ochrony Przyrody nie złozyła wniosku? może dla tego ze dzielny dyr. Stani niszczy wokół siebie wszystko co zostało zbudowane przez poprzednich dyrektorów jesli chodzi o edukacje ekologiczną? O ile wiem studenci ze stowarzyszenia mają nawet podpisane porozumienie ze Strażą Miejską i Leśnikami. Przez okres wakacji pilnują porządku w Roztoczańskim Parku Narodowym, ale dla super dyrektora było mało. Szkoda -możemy najwyżej liczyć na zmiany powyborcze. I najwyższy czas aby jeden z "najlepszych" dyrektorów z lubelskiego magistratu wrócił tam gdzie jego miejsce- do metropolii radomskiej
Przypuszczam, że jest coś na rzeczy. Roztoczańska nie zorientowała się, że przyszedł czas na wyciąganie ręki po publiczne pieniążki i nadal będzie patrolować społecznie. Ale Hipokrates też może - może wiedzą jak? 5 ooo nad zalewem nie chadza piechotą...jeździ Do sceptyków - końskie kupy są ekologiczne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...