Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Beret - Genetic Patriot napisał:
E tam, znam takich ludzi jak Ty i konserwator. Inwestor zmniejszy budynek. Ty: "nie podoba mi się, bo za długi". Inwestor skróci budynek. Ty: "nie podoba mi się, bo parking na górze". Inwestor zlikwiduje parking. Ty: "nie podoba mi się, bo z roku ulicy nie widzę w oddali pomnika Unii". Inwestor dopasuje tu i ówdzie. Ty: "nie podoba mi się, bo odcień nie współgra z 18-wieczną spłowiałą elewację budynku obok". Inwestor zmieni kolor. Ty: "nie podoba mi się, bo te secesyjne detale wnętrz kamienicy przy Peowiaków nie mają odzwierciedlenia we wnętrzach nowego pasażu". Inwestor przeprojektuje. Ty: "nie podoba mi się, bo...". I zabawa będzie trwać.
Zrób chłopie przyzwoity projekt i nie oszukuj na wizalizacjach a wtedy nie będziesz miał problemu z jego zatwierdzeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczy szeroko otwarte napisał:
Zrób chłopie przyzwoity projekt i nie oszukuj na wizalizacjach a wtedy nie będziesz miał problemu z jego zatwierdzeniem.
Na polityce i medycynie pewnie też się tak dobrze znasz, jak na architekturze. A czcionki nie potrafisz zmniejszyć. To jak to jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret - Genetic Patriot napisał:
Na polityce i medycynie pewnie też się tak dobrze znasz, jak na architekturze. A czcionki nie potrafisz zmniejszyć. To jak to jest?
Czcionka to betka. Można ją zwiększać i zmniejszać do woli i nikomu poza tobą to nie szkodzi. Spróbuj zmiejszyć w realu a nie na wizualizacji 25 metrowy blokhaus do wysokości trzypiętrowej kamienicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczy szeroko otwarte napisał:
Czcionka to betka. Spróbuj zmiejszyć w realu a nie na wizualizacji 25 metrowy blokhaus
Ktoś jednak musiał cię wprowadzić w błąd. To będzie śliczny, subtelny pasaż handlowy, ładnie wkomponowany w okoliczną zabudowę, a nie jakiś 25m blokhaus (cokolwiek to jest). Myślę, że po prostu nie doczytałeś i stąd ta twoja nierozsądna pisanina. Ale wybaczamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret - Genetic Patriot napisał:
Ktoś jednak musiał cię wprowadzić w błąd. To będzie śliczny, subtelny pasaż handlowy, ładnie wkomponowany w okoliczną zabudowę, a nie jakiś 25m blokhaus (cokolwiek to jest). Myślę, że po prostu nie doczytałeś i stąd ta twoja nierozsądna pisanina. Ale wybaczamy.
W takim razie pani Konserwator już czeka z pieczątką. Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczy szeroko otwarte napisał:
Na cholerę nam w tym miejscu 25-metrowy blokhaus????!!!! Odnowić PEDET - zrobić perełkę i nie wpierdzielać się tu z kolejną krakowską mega-chałturą!!! Na wizualizacja z lubeskiego projektu Placu Litewskiego (III miejsce!!!!! w pożal się Boże "konkursie") widać jak na dłoni o co chodzi z tą zagrożona ekspozycją kościoła i klasztoru Kapucynów: http://lh3.ggpht.com/_Iepg8ICdxh0/TT7BFraGyKI/AAAAAAAAAGw/r7zBRRb3Wks/s0/kam14.jpg http://lh3.ggpht.com/_Iepg8ICdxh0/TT7BcjOC-sI/AAAAAAAAAHc/UDFBRzRWSkA/s0/kam13.jpg żródło:http://placlitewski.blogspot.com/
brawo za wpis !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
brawo za wpis !
Bezczelne zagrania tego Inwestora obrażają inteligencję statystycznego gimnazjalisty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...