Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
najlepiej wszystko za darmo, a my wszyscy bedziemy doplacac   chcieliscie sie bawic w hodowle koni to miejscie miernoty kase na to    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Konie się hoduje w stadninach koni a nie klubach jeździeckich więc panie Jureczku sam żeś miernota   
0
Pytanie mam  sercu jedno dlaczego miasto Lublin nie może pomóc Lubelskiemu Klubowi Jezdzieckiemu stanac na nogi? Jest to najwspanialsze miejsce w Lublinie pomimo ze wymaga sporych nakładow finansowych, uwielbiam nie ja jedna mysle tam po prostu byc i chlonac to miejsce...Nie pozwolmy tego miejsca zniszczyc...gdybym miala pieniadze zainwestoalabym tam szystkie srodki bo kocham to miejsce...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: