Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konstytucjonalista UMCS: Sejm działa na pograniczu zamachu stanu

Utworzony przez Guest, 26 listopada 2015 r. o 21:35
Ludzie nie dajcie sobą manipulować, media sieją propagandę. Jak do tej pory podoba mi się to co zmienił obecny rząd np: lasy zostaną państwowe będziemy mogli dalej chodzić na grzyby nikt nie kupi go( niemcy bez wojny a za pieniądze zajmuję nasze terytorium) i nie ogrodzi kolczastym drutem. To kawałek Naszej Wspólnej Ojczyzny. Likwidacja gimnazjów jako rodzic bardzo się cieszę bo dzieci kończąc 6 klasę zmieniają szkołę i to utwierdza je że w wieku 12 lat(w/g reformy 6-latki do szkoły)że są dorosłe, a co za tym idzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy PIS opłaca ludzi piszących komentarze. Ciężko mi uwierzyć, że ktoś kto wierzy w Boga prawdę i jest jakkolwiek moralny może popierać to co PIS robi. To jest jak za komuny, a my z komuną walczyliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czyja jest gazetka Dziennik Wschodni - niech zgadnę - niemiecka, nieprawdaż? Pan Sadowski albo rżnie głupa albo rzeczywiście jest tak intelektualnie rozwinięty, a gdyby platfusy z burakami w swej wspaniałomyślności wybrali sędziów trybunału na najbliższe 20 lat to byłoby cacy
Dziennik Wsch jest polską gazetą w 100 %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy PIS opłaca ludzi piszących komentarze. Ciężko mi uwierzyć, że ktoś kto wierzy w Boga prawdę i jest jakkolwiek moralny może popierać to co PIS robi. To jest jak za komuny, a my z komuną walczyliśmy.
Jeżeli chodzi o mnie to: PiS nie głosowałam na nich , ale umiem myślec samodzielnie i widzę co jest dobre a co złe dla Polski jestem patriotką a co dzialo się w ostatnich latach? My odczuliśmy to na własnej skórze bo w naszym rejonie istniała Cukrownia Najnowocześniejsza w Europie (Lublin ul. Krochmalna) zrównali ją z ziemią dosłownie żeby nigdy więcej nie ruszyła bo była bardzo wydajna i gdzie niemcy sprzedaliby swój diamond ? Jesteś Polakiemi czy kim ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy PIS opłaca ludzi piszących komentarze. Ciężko mi uwierzyć, że ktoś kto wierzy w Boga prawdę i jest jakkolwiek moralny może popierać to co PIS robi. To jest jak za komuny, a my z komuną walczyliśmy.
Jeżeli chodzi o mnie to: PiS nie głosowałam na nich , ale umiem myślec samodzielnie i widzę co jest dobre a co złe dla Polski jestem patriotką a co dzialo się w ostatnich latach? My odczuliśmy to na własnej skórze bo w naszym rejonie istniała Cukrownia Najnowocześniejsza w Europie (Lublin ul. Krochmalna) zrównali ją z ziemią dosłownie żeby nigdy więcej nie ruszyła bo była bardzo wydajna i gdzie niemcy sprzedaliby swój diamond ? Jesteś Polakiemi czy kim ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie bawią POkraki z sekty "pancernej brzozy" jak i Ich pachołki jak Ten nasi doktorek z ŻULu. Jakoś Te POtomki Kalego nie widzieli, że POkraki mieli wsio w swoich rękach. A Bul wkroczył z żandarmerią do pałacu prezydenckiego i tam szabrował co się dał zanim ze Smoleńska przywieziono akt zgonu Kaczora. A teraz aj, waj giewałt bo wyborcy dali POkrakom kopniaka w odbyt. To nie wina Pisuarów ta dwukrotna POrażka wyborcza a wina dobroduszków z sekty "pancernej brzozy". Przez 8 lat doili naród na POtęgę a teraz zobaczyli skutki tego dojenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Doktor w najwyższej formie. Trybunał Konstytucyjny 8 grudnia nie będzie rozpatrywał ustawy o TK. Zrobi to 9 grudnia. I nie będzie to ustawa przyjęta przez Sejm VII kadencji, tylko ustawa autorstwa PiS, uchwalona w VIII kadencji. Ustawą, którą Szanowny Pan Doktor ma na myśli Trybunał zajmie się 3 grudnia. Sejm nie przyjął jej 30 sierpnia. Zrobił to 25 czerwca. W tym dniu o którym wspomina Pan Doktor ustawa weszła w życie. Bez komentarza... Trochę mniej hiperboli, więcej faktów. Pozdrawiam.
Przepraszam, pan redaktor p[omylił 3 z 8 oraz iż 30 sierpnia to wejście w życie ustawy o TK. Nic na to nie poradzę, że autoryzowanie wypowiedzi w DW nie jest przyjęte 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotyzmy pan opowiada! W ustawie nie ma pojęcia 'sędziego' a 'osoby'. De facto te osoby nie są sędziami. Kto panu zaliczył prawo konstytucyjne? PAŁA!
Sam sobie zaliczyłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Kilka sprostowań to tekstu nieautoryzowanego przez udzielającego wywiadu. Po pierwsze sprawa przed Trybunałem będzie rozpatrywana nie 8 a 3 grudnia - redaktor najwyraźniej pomylił cyfry pisząc tekst. Po drugie ustawa o TK weszła w życie 30 sierpnia, a nie została przyjęta - co chyba wynika ze skrótu myślowego zastosowanego przez redaktora - udzielając wyjaśnienia w sprawie Trybunału nie używałem takiego sformułowania. A w zakresie reszty komentarzy, pozostawię je bez komentarza, bo szkoda moich słów i czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przywracają porządek i odpędzają złodziei od koryta
Jeszcze pomarzysz o prawdziwym porządku chyba,że masz wspólny karmnik z ''JE PREZESEM'' to cię nie dosiegnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boli że ludzie odsuwają od żłobów?! I BARDZO DOBRZE ŻE BOLI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z latami 2007-2015, kiedy rządziła PO? Zgodnie z logiką tego komentarza rządy każdej partii wyłonionej w demokratycznych wyborach to "hegemonia jednej partii". Przepraszam, ale porównywanie tego z rządami KPZR czy PZPR to duże nadużycie, mówiąc możliwie najdelikatniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OCZEKUJEMY USTAW REFORMUJĄCYCH SĄDY.!!!!!! I SĘDZIÓW LUDZI BEZ ODPOWIEDZIALNOŚCI !!!! DZIEŃZIOBRY ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"22 grudnia 2011 roku Sejm dokonał wyboru 4 członków Krajowej Rady Sądownictwa. Z ramienia PSL członkiem Rady został poseł Jan BURY." PIS bardzo dobrze rob czyszcząc TK i okolicei! Skoro BUREGO zawinęło CBA znaczy cały ekipa od sędziego Szechtera do dzisiaj jest wątpliwej próby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z rządami 2005-2007 jak rządził PiS i kosumował PRZYSTAWKI.DUŻA HEGEMONIA WRACA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze pomarzysz o prawdziwym porządku chyba,że masz wspólny karmnik z ''JE PREZESEM'' to cię nie dosiegnie.
A Twój Prezes przed POrażką nawiał do Brukselki na szkopski żołd i Polska nie zawaliła się. Przez 8 lat odczułem POrzadek POkracznej POlszy. I wtedy ludzie POwiedzieli nie sekcie "pancernej brzozy". A teraz do boju i POzostałe POkraki wysłać w krzaki niech robią tam sraki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA!UWAGA! 13 GRUDNIA W NIEDZIELĘ -ciekawe czy będzie Teleranek w TV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Kilka sprostowań to tekstu nieautoryzowanego przez udzielającego wywiadu. Po pierwsze sprawa przed Trybunałem będzie rozpatrywana nie 8 a 3 grudnia - redaktor najwyraźniej pomylił cyfry pisząc tekst. Po drugie ustawa o TK weszła w życie 30 sierpnia, a nie została przyjęta - co chyba wynika ze skrótu myślowego zastosowanego przez redaktora - udzielając wyjaśnienia w sprawie Trybunału nie używałem takiego sformułowania. A w zakresie reszty komentarzy, pozostawię je bez komentarza, bo szkoda moich słów i czasu. Paweł Sadowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty palancie doktorku wroc do szkoly podstawowej bo Jestes na tym poziomie rozumowania a my Pola
To, że Ktoś ma inne poglądy i jednak śmiem twierdzić zdecydowanie większą wiedzę od Ciebie, nie upoważnia Cię to do stosowania takich wyzwisk. I właśnie takim zachowaniem pokazujesz, że to jednak Ty powinieneś wrócić do podstawówki (mam nadzieję, że w ogóle ją ukończyłeś :)) ) i bardziej przygotować się do życia w społeczeństwie i wiedzy teoretycznej trochę zdobyć przydałoby się;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Doktorku to naszego czasu szkoda na twoje wypociny. Zatytułowałeś się konstytucjonalistą a głupoty bez konsekwencji chcesz wypuszczać w świat jak bąki. Szkoda że PO-wcy nie wybrali osób do TK na 10 lat do przodu. A teraz stanąłeś z tymi POsranymi zamachowcami na konstytucję i razem krzyczysz zamach. Hipokryzja." Nikt się sam konstytucjonalistą nie tytułuje. Polecam się odrobinę dokształcić by móc polemizować z kimś, kto ciężko pracował na swój tytuł. Bardzo dojrzałe jest rzucanie wyzwisk w czyjąś stronę tylko dlatego, że ma odmienne poglądy od Twoich. Napisz dokładnie co Ty o tym wszystkim sądzisz, to podyskutujemy jak ludzie.
A proszę bardzo - zapraszam na UMCS, chętnie moge podyskutować. Nie wiem tylko któż tak ciężko pracował na swój tytuł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...