Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mimo,że Rękasa prywatnie uważam za niedorozwoja  umysłowego, to tym razem ma rację. Szkoda,  że nie wszyscy pamiętają ilu POLAKÓW zamordowali ukraińscy nacjonaliści. UPA razem z armią hitlerowską mordowało POLAKÓW. Ukrainiec nigdy nie będzie POLAKOWI przyjacielem. Łuny w Bieszczadach - to nie tylko tytuł filmu z czasów komuny.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rękas- ale się trafił obrońca. Ten pan jak to mówią zawsze wypływa. Pan konsul mi się nie podoba ale Rękas jeszcze bardziej. Poczytajcie o przeszłości tego pana.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Konsul do wymiany, ale ten Rekas i ta ich putlerowska partia Zmiana - finansowana przez Putina to .... Sami sobie dopowiedzcie :))) adresy każdy zna tych ooo... Jak przyjdą ruskie scierwa to wykorzysta się ta wiedzę :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dotknął sprawy słusznej , ale studiowałem z nim - na uczelni był uznawany za..........................  tu nie chcę delikatnie rzecz ujmując niczego sugerować. Teorie spiskowe tkwią w różnych głowach .  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
banderowca do pociągu i na upainę
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Takie postępowanie pokazuje jak odnoszą się władze Ukrainy do Polaków, poprostu kpią sobie to tak jak konsulem w Polsce niemieckim został by nacjonalista z Niemiec.Pamiętamy rzeź na Wołyniu doskonale i brak grobów dla wielu  zamordowanych i umęczonych a nie zastrzelonych. Plują w twarz polakom ale może znak że w Polsce  sa ich pobrtymcy . Ciekaw jestem kto zw podskokach pierwszy bedzie biegł  na spotkania w konsulacie?????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O TYM POWINNIŚMY MÓWIĆ GŁOŚNO: Ukraińcy wymordowali w latach 40-tych około 100 TYSIĘCY (!) Polaków - mężczyzn i kobiet, starców i dzieci, w BESTIALSKI sposób ZARZYNAJĄC ich, WYPRUWAJĄC WNĘTRZNOŚCI, PALĄC ŻYWCEM, ROZRYWAJĄC NIEMOWLĘTA I ROZBIJAJĄC JE O ŚCIANY DOMÓW. Siekierą odrąbywali jedną dłoń lub stopę lub 2 stopy po czym puszczali „wolno”. Dzieci, na oczach ich rodziców wrzucali do studni. Kobietom obrzynali piersi. W vaginę, a mężczyznom w odbyt wpychali na siłę szyszki specjalnie w taki sposób aby rozchylające się łuski uniemożliwiały ich wyjęcie. Wpychano butelki po czym kopali i bili po brzuchu tak aby szkło w środku pękło. Cała lista UPAińskich WYCZYNÓW jest dostępna w sieci. Było to systematyczne ludobójstwo, starannie zaplanowane i przeprowadzone ze ZWIERZĘCĄ NIENAWIŚCIĄ do Polski, POLAKÓW I WSZYSTKIEGO CO POLSKIE !!! Te zbrodnie NIGDY NIE zostały przez Ukraińców POTĘPIONE a sprawcy pozostają bezkarni ! Co więcej na Ukrainie OFICJALNIE (!) GLORYFIKUJE SIĘ (!) inspiratorów i wykonawców ludobójstwa na Polakach, uznaje ich za bohaterów narodowych, buduje się im pomniki, STAWIA ZA WZÓR dzieciom i młodzieży !!! Ukraińska administracja OD LAT konsekwentnie UTRUDNIA, a GDZIE TYLKO MOŻE (!!!!) udaremnia dokładne policzenie ofiar tej potwornej zbrodni, ich identyfikację i ustalenie miejsc, gdzie zostały zakopane, bo nie można tu mówić o pochówku należnym ludzkim istotom. Tam, gdzie udało się upamiętnić ofiary, na tabliczkach wolno wspomnieć tylko, że to "zmarli w 1943 roku" - mówienie wprost o ukraińskim ludobójstwie jest zabronione. Ukraina twierdzi, że zmierza do demokracji i wspólnoty cywilizowanych państw, ale SWOJĄ TOŻSAMOŚĆ BUDUJE NA ZBRODNI I KŁAMSTWIE. To NIE SĄ podstawy, na których można stworzyć cywilizowane państwo, BEZPIECZNE DLA SĄSIADÓW, zwłaszcza (!) dla Polski. Dopóki te sprawy nie zostaną uregulowane, dopóki Ukraina oficjalnie nie przyzna się do ludobójstwa na Polakach, nie ukarze żyjących sprawców, nie przestanie ich gloryfikować i STAWIAĆ IM POMNIKI, WSZELKIE stosunki z UPAiną czy jakakolwiek ukrainą są dla Polski HANIEBNE I NIEBEZPIECZNE (!), a dla Ukrainy NIE MA (!) MIEJSCA w cywilizowanym świecie ! Dopóki nie uznają swej ludobójczej przeszłości za złą, nie wyrażą szczerej skruchy i nie przeproszą, a rodziny ich ofiar nie otrzymają zadośćuczynienia, Ukraińcy ze strony Polaków POWINNI spodziewać się JEDYNIE pogardy !    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja też pamiętam, kim jest i był pan Rękas. Znów usiłuje wejść " na scenę ". Czyżby zapomniał, jak sam traktował ludzi? Nie wierzcie mu! Niech przypomni sobie wyrok za fałszowanie dokumentów, swoje "skoki" po partyjkach. Dziś, o czym chyba jeszcze niewielu wie, znów znalazł sobie polityczne przytulisko w partii Zmiana, popierającej wprost Putina i jego politykę. Miejsce pana Rękasa powinno być na śmietniku historii, i to już dawno temu. Dziś bez wstydu kreuje się na obrońcę polskiej pamięci narodowej. A wszystko to ściema, mydlenie oczu, jak zawsze od tylu lat, kolejny chwyt, by zaistnieć. A może pan Rękas przypomniałby sobie swoją niegdysiejszą "bytność" w samorządzie wojewódzkim i pewne fakty, przemilczane wstydliwie (lub celowo - nie wiem) przez działaczy Samoobrony. A nowa partia Rękasa powinna zostać zdelegalizowana, bo inaczej przekształci się w piątą kolumnę, jeśli już nią nie jest. Obym się mylił! Dzisiaj pan Rękas, jeśli jest, jak twierdzi, patriotą, powinien być pod pomnikiem katyńskim, a nie tutaj!  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ukraina zawsze byla I bed is wroga Polakom dlatego społeczeństwo musi protestować przeciw wpuszczaniu tej bandy na salony
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zostawcie Rękasa to nie problem, problem to bandera i użalanie się nad nimi przez naszych polityków zaogniając stosunki z Rosją.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przygłupy i oszołomy w liczbie 30 - ści 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeśli Ukraina dzisiaj uznaje za bohaterów takich morderców jak Bandera , to za kilka lat młodzi ukraińcy będą chcieli ich naśladować i ponownie mordować Polaków. Wtedy się udało to i teraz się uda. Dlatego musimy reagować i przypominać o tamtych zbrodniach. A nasza władza powinna oficjalnie domagać się upamiętnienia ofiar nacjonalizmu a nie klepać po plecach ukraińskich urzędników....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Piskorski i Rękas won z Lublina!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polakiw budim ryzaty!!!!!!!!!!!!!!!!!-hasło głoszone od lat na Ukrainie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rekas idiota :))))) a na forach te 30 przygłupów opłacanych przez Kreml się wypowiada !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co jest idiotycznego w proteście przeciwko zwolennikowi ludobójstwa??? Niektórym juz widzę, że łby rdza przeżarła... jak na Was plują też mówicie że deszcz pada?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i ten banderowiec i ten mały krzykacz z putinowskiej zmiany powinni się wynieść na wschód i zostawić Polskę w spokoju...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co jest idiotycznego w proteście przeciwko zwolennikowi ludobójstwa??? Niektórym juz widzę, że łby rdza przeżarła... jak na Was plują też mówicie że deszcz pada?
Ohydne i idiotyczne jest to, że ci sami ludzie, którzy protestują przeciw rzekome,u zwolennikowi ludobójstwa, ani słowem nie upomną się o skrzywdzonych i podbitych przez Rosję, nie widzą krwi na rękach Putina, nie protestują, gdy Rosja, wciąż głodna i nienasycona, straszy Europę i świat za nic mając prawo. Dla mnie Rękas to sługa Putina, niegodny tego, by upominać się o ofiary rzezi wołyńskiej. To zwykły obłudnik, nikt więcej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Walcz Pan o Polskę Panie Rękas. Dziś dupki opłacane przez wiadome siły sprzedały naród. Ale przyszłość należy do takich jak Pan !!! Brawo bohaterze - Tobie chwała !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Piskorski i Rękas won z Lublina! Russkie trole :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: