Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konsumenci składają skargi, sanepid karze brudasów

Utworzony przez erty4t, 24 lutego 2010 o 19:56 Powrót do artykułu
Do inspekcji wpływa skarg do inspekcji. a masło jest maślane,chyba ,że mix
Zaloguj się, aby oddać głos
0
proponuje odwiedzić sklep spożywczy obok poczty u zbiegu Narutowicza i Muzycznej - ludzie jak ta szmata przy wejściu może śmierdzieć ! a te kobitki przeciągną nią po sklepie to wyobraźcie sobie ten smród ! kto lubi hardcore niech się tam uda
0
rodzynki (mysze bobki) soooom najlepsiejsze w drożdzówkach
0
No i słynny bar Wegetarianin na Narutowicza w bramie. Zimna, wilgotna piwnica, brrr...
0
a dlaczego mówi się tylko o lubelskim sanepidzie? w innych powiatach jest wszystko cacy? do roboty....
0
brudas napisał:
a dlaczego mówi się tylko o lubelskim sanepidzie? w innych powiatach jest wszystko cacy? do roboty....
W innych powiatach można wszystko załatwić poprzez wujka, którego szwagier ma synową, a ta z kolei mieszka po sąsiedzku z zięciem inspektora sanepidu
0
Proponuję żeby inspektorzy sanepidu zajrzeli czasami do toalet w niektórych lokalach gastronomicznych zwanych pubami... Nieczynne suszarki do rąk, brak mydła w podajnikach, kipiące zawartością pojemniki na śmiecie, zasikane podłogi - to w niektórych lokalach jest już "standard". Wiem, że dużą winę za to ponoszą klienci (konsumenci), ale to przecież sztuką właściciela jest zapewnić porządek w ustronnym miejscu, skoro bez mrugnięcia okiem żąda się 6 zł za piwo. Adresów nie podaję, bo nie chcę tą drogą składać donosów, powiem tylko, że chodzi o stare miasto.
0
w ciastkarni targowisko przymorze ciasta dostarcza piekarnia pana OKROJ Z lęborka -znalazłem w strucli jabłkowej spory zszywacz przemysłowy-nie był smaczny-
0
A co zrobić jak sprzedawczyni nie używa rękawiczek, miesza wędliny gołymi rekami, kroi na maszynie, waży i wydaje pieniądze z kasy. Przechodzi do słodyczy i to samo.
0
jak zlozyc skarge do sanepidu
0
Jerzy napisał:
A co zrobić jak sprzedawczyni nie używa rękawiczek, miesza wędliny gołymi rekami, kroi na maszynie, waży i wydaje pieniądze z kasy. Przechodzi do słodyczy i to samo.
0
Opiertolić
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: