Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cogito napisał:
Oczywiscie, ze mordorwanie dzieci narodzonych jest zlem. Skad Ci przyszlo do glowy, ze moze byc inaczej? Dlaczego twierdzisz, ze dziecko nienarodzone "jeszcze dzieckiem nie jest"? Nawet WHO uznaje zagniezdzenie zygoty w macicy za poczatek zycia. Zatem aborcja = morderstwo.
No tak niektórzy fanatycy uważają, że płód ma świadomość... Weźcie się za te morderczynie a normalne kobiety zostawcie w spokoju bo to na nie spada cała odpowiedzialność i one ponoszą konsekwencje a nie wy.Jak łatwo jest stawać w "obronie życia" kiedy nie musi się opiekować chorym dzieckiem patrząc na to jak umiera każdego dnia i nie ma dla niego przyszłosci. Łatwo jest oceniać kiedy nie ma się z tym do czynienia. A WHO wzywa do legalizacji aborcji na życzenie we wszystkich krajach. Ponadto apeluje, by kobiety miały możliwość wyboru „bezpiecznych i skutecznych metod” aborcji. Wzywa także do finansowania usuwania ciąży przez organizacje „charytatywne”. WHO jest wspierana przez Grupę Roboczą na Rzecz Zapobiegania Niebezpiecznej Aborcji („Working Group for the Prevention of Unsafe Abortion of the International Federation of Gynecology and Obstetrics”), należącą do Międzynarodowej Federacji Ginekologii i Położnictwa więc mi nie pisz, że swiatowa organizacja zdrowia jest temu przeciwna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No tak niektórzy fanatycy uważają, że płód ma świadomość... [/quote] Udowodnij, ze jest inaczej. Dopiero wtedy nazywaj innych fanatykami.
Gość napisał:
Weźcie się za te morderczynie a normalne kobiety zostawcie w spokoju
Kobieta zabijajaca swoje dziecko nie jest normalna. Jak go nie chce, to niech odda do adopcji. Sa rodziny, ktore z wielka radoscia takie wezma. I beda je kochac. [quote name='Gość' timestamp='1350470944' post='684687'] A WHO wzywa do legalizacji aborcji na życzenie we wszystkich krajach. Ponadto apeluje, by kobiety miały możliwość wyboru „bezpiecznych i skutecznych metod” aborcji. Wzywa także do finansowania usuwania ciąży przez organizacje „charytatywne”. WHO jest wspierana przez Grupę Roboczą na Rzecz Zapobiegania Niebezpiecznej Aborcji („Working Group for the Prevention of Unsafe Abortion of the International Federation of Gynecology and Obstetrics”), należącą do Międzynarodowej Federacji Ginekologii i Położnictwa więc mi nie pisz, że swiatowa organizacja zdrowia jest temu przeciwna.
Gwoli scislosci ja tylko podalem od kiedy WHO uznaje poczatek zycia. Nie pisalem nic o stosunku tej organizacji do tematu aborcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cogito napisał:
Udowodnij, ze jest inaczej. Dopiero wtedy nazywaj innych fanatykami. Kobieta zabijajaca swoje dziecko nie jest normalna. Jak go nie chce, to niech odda do adopcji. Sa rodziny, ktore z wielka radoscia takie wezma. I beda je kochac. Gwoli scislosci ja tylko podalem od kiedy WHO uznaje poczatek zycia. Nie pisalem nic o stosunku tej organizacji do tematu aborcji.
Ale powołujesz się na organizację która promuje aborcję i zachęca do jej wykonywania. Promuje też antykocepcję hormonalną potępianą przez kk i innych podobnych tobie fanatyków. WHO uznaje za początek ciąży moment zagnieżdżenia się zarodka w śluzówce macicy, a nie połączenia plemnika z jajeczkiem (moment poczęcia). W konsekwencji WHO definiuje poronienie jako przerwanie życia w czasie ciąży (już po zagnieżdżeniu się zarodka w macicy) a nie jak się potocznie uważa za przerwanie życia ludzkiego rozwijającego się od zapłodnienia. Nie oszukujmy się, dziecka chorego nikt nie chce, nikt go nie weźmie, chyba że jakieś hospicjum gdzie będzie wegetowało aż do smierci. Pisanie o tym jak jakaś rodzina z radością weźmie takie dziecko jest kłamstwem, zdrowe owszem, każdy chętnie przygarnie ale chore nigdy. Dlaczego sam nie zaopiekujesz się takim chorym dzieckiem? Bo łatwiej uważać się za "obrońcę życia" i pisać głupoty niż działać na rzecz upośledzonych dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozwolę sobie odpowiedzieć talibom - Lepiej być z Ruchu Palikota niż mieć umysł dewota Ale dewotowi lepiej być dewotem, co zrobić, dewot nie myśli, dewot pozwala kościółkowi myśleć za neigo, bo jest zbyt głupi na samodzielne myślenie Pozdrawiam środkowym palcem talibów i życzę wam więcej zdrowia psychicznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Talibom przypominam - to wasz ukochany kościółek wspierał Hitlera, podpisał konkordat z III Rzeszą, a po wojnie pomagał zbrodniarzom zwiewać do Argentyny. Poza tym wasz kochany kościółek, którego fanaberie wyznajecie i z którym się zgadzacie, ma więcej krwii na rękach (patrz inkwizycja etc.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sram na was oszołomy napisał:
Talibom przypominam - to wasz ukochany kościółek wspierał Hitlera, podpisał konkordat z III Rzeszą, a po wojnie pomagał zbrodniarzom zwiewać do Argentyny. Poza tym wasz kochany kościółek, którego fanaberie wyznajecie i z którym się zgadzacie, ma więcej krwii na rękach (patrz inkwizycja etc.)
Nie usunę Twojego postu, bo nie chcę żeby ktokolwiek zarzucił mi stronniczość (akurat moje poglady są zupelnie przeciwne Twoim i wszyscy regularnie odwiedzający to forum o tym raczej wiedza). Napiszę więc tyle - prosze o kulture i nieuzywanie wulgaryzmów. Słowo, które uzyłes w podpisie, ma dziesiątki innych zamienników w naszym języku. Wulgaryzmów uzywają osoby o ubogim słownictwie.
Ostatnio edytowany 17 października 2012 r. o 13:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gs napisał:
Jednak posłowie to nieuki, to Hitler zqakazał aborcji.
Nie powinienes byc zaskoczony! Palikot, chociaz kontrowersyjny, prowokujacy i nieraz przesadnie doslowny wydaje mi sie byc "Himalajami" wiedzy w porownaniu z innymi poslami.Szczegolnie zas poslami tzw prawicy! U nich wiedza nie jest ceniona zaleta. Wystarczy tylko w miare umiejetnie mieszac w glowach starcom i sfrustrowanym ciemniakom, a kariera stoi otworem.... PO nie bedaca partia marzen wciaz pozostaje jedyna alternatywa, bo nawet Palikot (tak mi sie wydaje) nie jest w stanie stworzyc konstruktywnego sztabu..... Niewatpliwie RP stalo sie swojego rodzaju swierzym powiewem, ale tylko w niektorych, nie mniej bardzo istotnych zagadnieniach zycia spolecznego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Nie usunę Twojego postu, bo nie chcę żeby ktokolwiek zarzucił mi stronniczość (akurat moje poglady są zupelnie przeciwne Twoim i wszyscy regularnie odwiedzający to forum o tym raczej wiedza). Napiszę więc tyle - prosze o kulture i nieuzywanie wulgaryzmów. Słowo, które uzyłes w podpisie, ma dziesiątki innych zamienników w naszym języku. Wulgaryzmów uzywają osoby o ubogim słownictwie.
No to jak jest z tymi kapucynami? Uprawiają seks czy nie? Skoro są takimi ekspertami od ars amandi to przynajmniej powinni coś na ten temat wiedzieć a nie tylko teoretycznie. Nikt nikomu nie zabrania posiadania własnego zdania i poglądów ale zawsze warto zadać sobie pytanie czy akurat to co się wypowiada pochodzi od nas samych czy jest efektem indoktrynacji religijnej bo czasami odnoszę wrażenie, że większość mówi językiem innych fundamentalistów i kk, który sam nie jest w porządku i ma na swoim koncie wiele "grzechów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
Pozwolę sobie odpowiedzieć talibom - Lepiej być z Ruchu Palikota niż mieć umysł dewota Ale dewotowi lepiej być dewotem, co zrobić, dewot nie myśli, dewot pozwala kościółkowi myśleć za neigo, bo jest zbyt głupi na samodzielne myślenie Pozdrawiam środkowym palcem talibów i życzę wam więcej zdrowia psychicznego
A co to za różnica. Mi mówi kościół jak mam myśleć a Tobie Palikot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewot napisał:
A co to za różnica. Mi mówi kościół jak mam myśleć a Tobie Palikot
A ja myślę samodzielnie i nikt mi nie mówi jak mam myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja myślę samodzielnie i nikt mi nie mówi jak mam myśleć.
To jeszcze w swoim procesie myślowym ustaw sobie przełącznik "Irony Mode" na ON i wtedy będziemy się lepiej rozumieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o uaktywnili się z fundacji ateistów wszędzie ich pełno już media ucichły na ich temat to wzięli się za komentarze Palikot odbiera innym prawa do swojego zdania niedługo stosy będzie stawiał i palił wierzących w Boga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...