Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kontrola w DPS przy Ametystowej: Magiel z procedurą

Utworzony przez KOLEGA, 23 lipca 2011 o 09:48 Powrót do artykułu
TRUDNO BRONIĆ DYREKTORKĘ PO TAKIM PROTOKOLE KONTROLI. ALE NASUWA SIĘ PYTANIA? Jakie uwagi mieli podopieczni DPS? Czy Szef powinien dobierać sobie załogę? Czy dyrektorka przekroczyła budżet? W artykule nic na ten temat nie ma...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rozumem, że podatnik zapłaci za wszystkie szaleństwa.Dlaczego nie zapłaci dyrektorka z własnej kieszeni, dlaczego my podatnicy mamy tyrać na tych-CO JĄ POWOŁALI NA TEN TRON?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pani Pasikowska wszędzie stosowała takie "metody" zarządzania . W Centrum Usług Socjalnych też ale jej promotor za łatwił jej następną posadę i tak sobie dyrektorowała kolejny raz
Zaloguj się, aby oddać głos
0
starsza napisał:
Rozumem, że podatnik zapłaci za wszystkie szaleństwa.Dlaczego nie zapłaci dyrektorka z własnej kieszeni, dlaczego my podatnicy mamy tyrać na tych-CO JĄ POWOŁALI NA TEN TRON?
To jest dokładnie to samo o co sam chciałbym zapytać tych którzy teraz uwalniają od odpowiedzialności personalnej ową panią !-czy my obywatele tego regionu kraju mamy płacić za marnotrawstwo ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Problemem Pani Pasikowskiej nie jest kontrola,ale za duże mniemanie o swojej inteligencji...) W CIS Integro aż takich kontroli nie robili, i byli mniej wymagający:) Nic innego jak tylko ponownie otworzyć swój prywatny folwark jakim było Integro:) Powodzenia dla Pani Dyrektor i czekam z niecierpliwością, gdzie teraz Pani sobie zadyrektoruje....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Swoją drogą ciekawe, komu to Pani Dyrektor zlecała zamówienia? Czyżby byłej swojej zastępczyni,a obecnie rzeczniczce prasowej w jednym z urzędów...Pani M.R-G? Czy ten pan od spraw gastronomicznych który pokończył tyle kursów gastronomicznych,a z zawodu jest mechanikiem,a prywatnie mężem Pani M.R-G, a ostatnio zatrudniony był przez Panią Pasikowską w jako specjalista od robot wykończeniowych i to w budownictwie , naprawdę jest aż takim samym specjalistą w dziedzinie dostaw żywności?)) No i koniec, myślę,że wyjaśnienie tego komu zostały zlecone zamówienia.... dużo powie o możliwościach , jak i umiejętnościach Pani Pasikowskiej, bo dyrektorować to Ona lubi, gorzej jest z umiejętnościami
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Myślę, że problem mają państwo piszący powyższe posty. Wyznaję zasadę, że nie kopie się leżącego. Kontrole i wyrażane przez prasę opinie nie są do końca obiektywne. Nie zapominajmy, że oprócz istotnych uchybień dokonała wielu dobrych rzeczy. Dom jest i pozostanie. Dom nowoczesny z dobrą ambitną kadrą, a przede wszystkim dom dla mieszkańców. Zachowanie pani Pasikowskiej mnie również nie zawsze się podobało ale szanuję jej dobre decyzje. I jeszcze jedno, na tych stanowiskach nigdy nie jest się dożywotnio. Awans czy odwołanie jest wpisane w codzienną pracę oraz stres za podejmowane decyzje. Pomimo niepochlebnych opinii życzę pani Pasikowskiej sukcesów choćby z czystoludzkiej sympatii.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: