Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczego kontroler na widok w autobusie  "dresów"  odwraca głowe i  nie prosząc o bilet przechodzi dalej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klient w krawacie jest mniej awanturujący się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zeszłym roku 33000 wezwań..... Załóżmy, że wszyscy płacą. nie wiem ile dokładnie kosztuje opłata za jazdę bez biletu (kilka(naście) lat nie płaciłem już takowej) , powiedzmy, że 120 zeta. 33000*120=3960000. Czyli około 4 milionów za opłaty od gapowiczów. Zaplanowane było 8 milionów prawie na kontrole.... DO KONTROLI MPK DOPŁACA KILKA MILIONÓW ROCZNIE!!! Może taniej byłoby zrobić komunikację bezpłatną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A komu przeszkadzają "kanarkowe" kamizelki odblaskowe ? Tak jest prewencyjnie - jeśli KTOŚ jest ryzykantem to i tak na widok Kontrolerów kasuje bilet ( jeśli go ma) i podstawowy cel zostaje osiągnięty :P  ! A jak w praktyce wyglądałaby praca ( tańszej :( ) Firmy z Radomia ? - najprawdopodobniej byliby to Ci sami Kontrolerzy tylko na innych warunkach - jakich ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zeszłym roku 33000 wezwań..... Załóżmy, że wszyscy płacą. nie wiem ile dokładnie kosztuje opłata za jazdę bez biletu (kilka(naście) lat nie płaciłem już takowej) , powiedzmy, że 120 zeta. 33000*120=3960000. Czyli około 4 milionów za opłaty od gapowiczów. Zaplanowane było 8 milionów prawie na kontrole.... DO KONTROLI MPK DOPŁACA KILKA MILIONÓW ROCZNIE!!! Może taniej byłoby zrobić komunikację bezpłatną?
cytat: "Dwie firmy walczą o czteroletni kontrakt na kontrolę biletów"  cytat:"Zaplanowane było 8 milionów prawie na kontrole"    czyli wychodzi +/- 8mln/4lata= 2 mln/rok i przy twoich obliczeniach ZTM zyskuje rocznie +/- 2mln :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego kontroler na widok w autobusie  "dresów"  odwraca głowe i  nie prosząc o bilet przechodzi dalej?
Zawsze, gdy widzi się, że kanar nie sprawdza biletów dresom, jeśli jest monitoring w pojeździę to złóż pisemną skargę na kontrolera w ZTM Lublin przy al. Kraśnickiej 25 lub  bezpośrednio w MKK przy A. Grygowej 56 lub za pośrednictwem e-maila: kontrola@mkklublin.pl. Podaj nr inwentarzowy pojazdu i nr linii, najlepiej nr kontrolera jeśli oczywiście nie odwrócił swojego identyfikatora, godzinę kontroli, miejsce kontroli, którymi drzwiami wsiadł. Żądaj odtworzenia nagrania z monitoringu przez pracownika ZTM lub MKK, by kanar nie powiedział, że taka sytuacja nie miała miejsca i wtedy zostaną wyciągnięte konsekwencje w stosunku do konkretnego kanara!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może mi ktoś wytłumaczyć, na jakiej podstawie będą przechowywane dane osob ''spisywanych'' i jak długo będą przechowywane. Wydaje mi się, że nie jest to zgodne z prawem,bowiem wymaga zgody osoby której te dane dotyczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego kontroler na widok w autobusie  "dresów"  odwraca głowe i  nie prosząc o bilet przechodzi dalej?
Przecież każdy chce żyć !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobiety tez beda w krawatach? ochyda! nie podobają mi się kobiety w krawacie bo wyglądają jak babochłopy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Siemiński dzwonił już gdzie trzeba aby ci z Radomia odpadli ze względów formalnych? Wiadomo, że wygra pupilek MKK czyli MPK      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Siemiński dzwonił już gdzie trzeba aby ci z Radomia odpadli ze względów formalnych? Wiadomo, że wygra pupilek MKK czyli MPK  
Zależy który da więcej,no wiesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem zadowolona z aktualnych kontrolerów i tego w jaki sposób przeprowadzają kontrolę. Firma obsługująca mogłaby się nie zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie lokalny patryiotyzm, chybe lepiej żeby firma z Lublina dostała zlecenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem zadowolona z aktualnych kontrolerów i tego w jaki sposób przeprowadzają kontrolę. Firma obsługująca mogłaby się nie zmienić.
Najbardziej cię kręci ta osobista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Chińczyki nie złożyli oferty było by połowe taniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...