Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
proponuję więsze tabliczki-identyfikatory ! starsi mogą mieć problemy z odczytaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupa, nawet najlepiej ubrana nadal pozostaje kupą... Kozaki do kobiet i starszych ludzi, płochliwe króliczki w zderzeniu z dresami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi nowe stroje podobają się bardzo! Mam nadzieje,że dzięki nim, przede wszystkim młodzi ludzie okażą szacunek ludziom wykonującym ten mało "wygodny" zawód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może teraz  KANARY bd mieli więcej szacunku dla ludzi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W większości miast "kanary" chodzą ubrani albo w specjalne uniformy(tak jak te, które będą obowiązywały u nas), albo jak inni, zwyczajni ludzie. Mają jednie swoją plakietkę. Jeździsz - kupujesz bilet. Prosta sprawa. Jeszcze lepszym rozwiązaniem byłoby to, które obowiązuje np. w Londynie. Nie masz biletu, nie wsiądziesz do autobusu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He! He! Pic na wodę!!! A i tak największy odsetek gapowiczów to: osoby jeżdżące na obrzeżach miasta oraz "dojeżdżające" na gapę do kościoła w niedzielę rano (bo kontroli wtedy nie ma!). Mpk/Ztm -ogarnijcie się!!! Szanowni Państwo kontrolerzy!- nie róbcie z siebie kretynów i zacznijcie kontrolować w ponadstandardowych miejscach! Może już najwyższy czas opuścić "cieplutkie okolice": Lipowej, Alei Racławickich,Dworca PKS  tudzież im podobnych miejsc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8,5 minuty ? Wymysł tego siedzącego na Północnej... A jak będę leciał na sygnale do napadniętego i będę miał kolizje to każe mi wypisać 500 zł... Ten interes mi nie odpowiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha  Kanar lepiej ubrany od kierowcy.  Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
33000 mandatów pomniejszone o 10%/które anulowano/,razy mandat za przejazd na gapę.Całość pomniejszyć o koszty zatrudnienia kontrolerów/prawie 2.000 000,00zł rocznie/. Ile zostaje w kasie,a może trzeba jeszcze dołożyć do tego interesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna babeczka na filmiku, pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się lepiej wypowiadać nie będę. Słuchajcie znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizacja-polozenia Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...