Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Śnieg pada - wina Żuka, słońce świeci - wina Żuka, macie sraczkę - wina Żuka. Klakierki czuwają na forach jak zawsze, szkoda tylko, że ten facet i tak wygra drugą kadencję miażdżącą przewagą głosów, a Wam zasrańcy gul chodzi na samą myśl o tym. Śmiech na sali.
Dziś nie było transmisji meczu mojej ulubionej dryzyny- i to też wina Zuka hehehhe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za kulturę w mieście odpowiada Mieczkowska-Czerniak i niech się nie wywija jak zwykle od odpowiedzialności tak jak to już zrobiła z biletami i okładką zooma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Meczowy napisał:
Dziś nie było transmisji meczu mojej ulubionej dryzyny- i to też wina Zuka hehehhe
Tu akurat nie trafiłeś,to wina tuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Za kulturę w mieście odpowiada Mieczkowska-Czerniak i niech się nie wywija jak zwykle od odpowiedzialności tak jak to już zrobiła z biletami i okładką zooma.
Panie Sylwestrze T. cóż Pan opowiada, ja rozumiem, że można stać po przeciwnej stronie barykady, ale są granice dobrego smaku Na drugi raz proszę się podpisywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktos wspomina o okladce ZOOMa to znaczy, ze z nim zle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zaciapany ptasim odchodem afisz pod teatrem to też wina Mieczkowskiej? Zniecierpliwiony czekam na odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okładka zooma jak najbardziej ma z tym związek - konkretnie to finansowy podobnie jak nadruki na biletach ztm to są kanały transferu funduszy publicznych do kieszeni ekstremistów nie jedyne zresztą Żuk dosc czesto tłumaczyć sie musi z wybryków antify której niby to nie finansuje ciekawe że odczuwa taką potrzebę prawda? cóż odczuwa ją zupełnie słusznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]Mnie natomiast ciekawi, dlaczego red. Hołda jeszcze nie oburzyła się na swoich łamach? [*]Dlaczego nie ma potępiającego oświadczenia Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka? [*]Dlaczego nie organizuje się specjalnych oddziałów ABW do zwalczania lewactwa? [*]Dlaczego minister nie napomina prokuratorów, by "postrzegali" działania w aspekcie art.256 KK? Czy mi się zdawało, czy właśnie takie działania miały miejsce niedawno po ... rozwieszeniu 5 plakatów na przystankach? A i jeszcze... Jak to jest z tym niewspieraniem lewackich struktur? Jak tam z czynszem tektury, nibyteatrem natręctw, itp.? Ktoś podpowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oburzyła się oczywiście ;-) tu masz linka do teksty Ulrike Hołdy czy też Małgorzaty Meinhoff (jak wolisz) a reszta działań zapewne w planach HFPC czy Kitliński czy tam kto inny wliczając lubelskich prokuratorów afiszujacych się publicznie z bandziorami z antify... co do finansowania to ono się nie ogranicza do takich drobiazgów jak czynsze to o wiele wieksze kwoty TNN ma budżet w wysokości 3 mln zdaje się i wiekszośc wydaje na pensje i umowy zlecenia ;-) ale to tylko instytucja matka sama nie wystarczy środowisko ma większe potrzeby finansowe
Ostatnio edytowany 10 marca 2013 r. o 23:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A rzeczywiście... Oburzyła się... Jak można pytać o wspieranie lewactwa!? Ani słowa o samym zdarzeniu. Bandyci lewaccy nie przeszkadzają, jak widać, red. Hołdzie. Ważniejsze jest, by bronić swoich. No pięknie, pani redaktor, pięknie! Dała pani popis! Ale to dobrze. Taki kontrast w reakcji na zdarzenia, w zależności od tego, kogo dotyczą, to jest przynajmniej jednoznaczne opowiedzenie się. Sytuacje klarowne, jednoznaczne są dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemysław Leniak napisał:
Okładka zooma jak najbardziej ma z tym związek - konkretnie to finansowy podobnie jak nadruki na biletach ztm to są kanały transferu funduszy publicznych do kieszeni ekstremistów nie jedyne zresztą Żuk dosc czesto tłumaczyć sie musi z wybryków antify której niby to nie finansuje ciekawe że odczuwa taką potrzebę prawda? cóż odczuwa ją zupełnie słusznie
Błądzi Pan Panie Przemku i to strasznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czas skończyć ten temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i wszystko jasne, po co był ten cały rozgardiasz?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO BE OR NOT TO BE ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tektura to miejsce w ktorym zbieraja sie odpady społeczne. proponuje zrobic z zrzutke, zakupic bilety w jewdną strone, i wynajac samolot i tym drugim Tupolewem wysłac ich przez Rosję i Smoleńsk do Korei Północnej. Tam jest miejsce dla tych śmieci, Tektura - bród , smród kiła i mogiła (...)
Ostatnio edytowany 11 marca 2013 r. o 09:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Użyczył jedynie sali". A pamiętacie "homoseksualną panoramę Lublina", którą prezentowało w swojej siedzibie stowarzyszenie "Homo Faber"? Tamci też użyczyli jedynie sali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nacjonalista napisał:
tektura to miejsce w ktorym zbieraja sie odpady społeczne. proponuje zrobic z zrzutke, zakupic bilety w jewdną strone, i wynajac samolot i tym drugim Tupolewem wysłac ich przez Rosję i Smoleńsk do Korei Północnej. Tam jest miejsce dla tych śmieci, Tektura - bród , smród kiła i mogiła (...)
Wykasowowałam tylko to, co bezposrednio było naruszeniem mojej osobistej godności. Zazwyczaj tego nie robię, zostawiam posty nieporzychylne wobec siebie, ale tu zrobiłam wyjatek. Spróbuj mnie nie obrażać na przyszłość. Ja wiem, że to fajnie tak obrażac zza komputera, tym bardziej, że wiesz o mnie troche więcej niz ja o Tobie. Pozdr..
Ostatnio edytowany 11 marca 2013 r. o 09:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Błądzi Pan Panie Przemku i to strasznie [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1362957662' post='743454'] Błądzi Pan Panie Przemku i to strasznie
chyba jednak nie wiem o czym mówię i to bardzo dobrze mówię zreszta mniej niż wiem w końcu to moich bliskich straszono co wiecej ten proceder trwa nadal i to jest równiez sciśle z antifa związane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...