Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kontrowersyjna Kolumbijka nie przyjedzie do Lublina (wideo)

Utworzony przez Prymityw, 2 marca 2009 r. o 20:20 Powrót do artykułu
".. ty wiesz kto rządzi w mieście tu, biskup z paligłupem king..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy Życiński się nawróci i zacznie głosić Dobrą Nowinę zamiast swoje poglądy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zyciński nie zaprasza, więc Ona nie przyjedzie.Zgadzam się z tym co zostało juz napisane. Czas by Życiński się nawrócił i zaczął wierzyć w Boga, bo do dziś widać wyraźnie, że wierzy tylko w media. I widać bardzo nie lubi gdy mu sie odbiera popularność.Prawda jest jeszcze taka, że gdyby wierni mogli głosowac i wybierać biskupa , to Życiński do dziś byłby tylko proboszczem, albo i nie. W każdym razie powinien był zostać proboszczem, bo więcej robi kościołowi złego niz dobrego, tym ciągłym wymądrzaniem się.Gdy miało się z Życińskim chociaż raz do czynienia, trudno oprzeć sie przekonaniu, gdy sie czyta jego list na kazaniu w kościele, że biskup to jedno, a Życiński to juz zupełnie ktos inny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro patrzeć i słuchać co się dzieje z Arcybiskupem Życińskim. Nic dobrego dla dobra kościoła jego postawa kapłańska nie wnosi. Wręcz przeciwnie.zgadzam się z moim poprzednikiem liczą się tylko poglądy Arcypasterza i jego własna ,jakże wybitna osobowość. Ale wgłębi duszy czy jest ona wartościowa?. Wśród nas są ludzie biedni i doświadczeni przez los. Należy im się szacunek i pomoc. Ale niech nie będą atutem w ręku Arcypasterza . Księżę Biskupie pokory , zrozumienia drugiego człowieka. Bo ostatnio to Biskup widzi tylko mikrofony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
B. Życiński ma chyba prawo zapraszać albo nie zapraszać. W tym wypadku nie zaprosil. To w czym problem? Czyż przez to Wasza wiara ma być mniejsza? I zależna od decyzji biskua?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj pewnie nie chodzi o to że ją piorun strzelił ale o świadectwo wiary. Jest wiele grup chrześcijańskich, które w czasie mszy św. opowiadają o swoim świadectwie wiary. Czy to też powinno być zabronione ??? To że tej Pani towarzyszą media to też mi nie przeszkadza jeśli nic złego w tym nie ma, a wręcz przeciwnie. Teraz ludzie coraz bardziej odsuwają się od Kościoła, media to mocny środek przekazu, co ks rydzyk wie o tym i stosuje. Nic ując nic dodać po prostu jest mi przykro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan tw. życimski, nie ksiądz. szkoda mi cię biedny, zagubiony człowieku. Bóg jeden wie o co ci chodzi i to Bóg rozsądzi czy zasłużysz na życie wieczne. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi cię biedny, zagubiony człowieku. Bóg jeden wie kim naprawdę jesteś i to Bóg rozsądzi czy zasłużysz na życie wieczne. Powołaniem kapłana jest służyć ludziom i Panu Bogu w prawdzie, uczciwości i skromności. Powinieneś bracie zdjąć złote ornaty, przyodziać włosiennicę i na kolanach wejść pod Jasną Górę by błagać Matkę Bożą o przebaczenie. Ja ci przebaczam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Enar napisał:
Szkoda mi cię biedny, zagubiony człowieku. Bóg jeden wie kim naprawdę jesteś i to Bóg rozsądzi czy zasłużysz na życie wieczne. Powołaniem kapłana jest służyć ludziom i Panu Bogu w prawdzie, uczciwości i skromności. Powinieneś bracie zdjąć złote ornaty, przyodziać włosiennicę i na kolanach wejść pod Jasną Górę by błagać Matkę Bożą o przebaczenie. Ja ci przebaczam.
Jestem pod wrażeniem "Enar"- ty juz przebaczyłeś a Pan Bóg jeszcze nie- pięknie, pięknie!!! (no może jak Biskup Życiński włoży włosienicę i będzie błagać Matkę Bożą o przebaczenie). Widać że Jezus chyba na darmo poszedł na Golgotę skoro to w twoim ręku i w twojej władzy jest przebaczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tw filozof nikt nie jest godzien tego pana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no, to jakaś porażka, temu Panu już dziękujemy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz abp Życiński potwierdzil swoja ogromna wartosc i jako duchowny i jako czlowiek inteligentny. A wszystkim pseudo nawiedzonym to my juz bardzo do widzenia .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myślę że jej wizyta przyniosłaby więcej dobrego niż złego. i przykro mi. ale mam nadzieję że życiński słucha Ducha św.... niestety ja arcybiskupa nie lubię i nie umiem się do niego przekonać, chyba już nie potrafię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę, że biskupa trzeba słuchać jako pasterza, a w Lublinie to nie sprawa Glorii Polo jest i powinna być wyciągana jako najistotniejsza. Niepokojąca jest działalność publicystyczna i radiestetyczna abpa Pylaka. Myślę (i nie tylko ja, bo cóż tam ja, szeregowy wierny i użytkownik Internetu, myśli tak również np krajowy konsultant księży egzorcystów ks. Aleksander Posacki), że tą sprawą warto się zająć z ramienia arcybiskupstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POSŁUSZEŃWO WOBEC ZWIERZCHNIKÓW WIARY JEST SPRAWĄ NADRZĘDNĄ. JEDNAK PO WCZYTANIU SIĘ W ŚWIADECTWO GLORII NIE WYRAŻAM ENTUZJAZMU DO EGOISTYCZNEJ DECYZJI BISKUPA. ZAMKNĄŁ BRAMĘ PRAWDZIE, A TO PRZECIEŻ WIERNI WEDŁUG WOLNEJ WOLI DECYDUJĄ W CO WIERZĄ. WIEM, ŻE GLORIA ŚWIADCZY O PRZENAJŚWIĘTSZYM BOGU I ZACIEKAWIENI LUBLINIANIE PEWNIE ITAK POJECHALI DO INNEGO MIASTA, WYDAJĄC NIEPOTRZEBNIE PIENIĄDZE I CZAS. POZDRAWIAM I ŻYCZĘ WIĘKSZEGO ENTUZJAZMU DO TRZEWIENIA SŁOWA MIŁOŚCI A NIE TYLKO POLITYCZNYCH SLOGANÓW I ZIMNYCH NOWINEK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...