Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kontrowersyjna wystawa na pl. Litewskim znowu zniszczona

Utworzony przez mgma, 30 września 2009 r. o 22:02 Powrót do artykułu
Nie jestem pruderyjna ani jakąś dewotką ale taka reklama, czy taka sztuka o jaką toczył się proces w Gdańsku świadczy według mnie o braku talentu, pomysłu, gustu i przyzwoitości. Dobry artysta nie potrzebuje używać tak kontrowersyjnych środków, by został zauważony, doceniony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli to nie jest autopromocja albo jaka inna solidarnosc niszczacych z pilnujacymi to miej nas Panie w opiece, bo w Lublinie organa publiczne i komercyjne sa calkowicie bezradne. I jeszcze chca zebysmy po kraju i swiecie tablice z nazwa miasta wozili... Centrum miasta, agencja ochrony, sluzby miejskie, policja i do tego teren kamerami ze wszystkich stron opleciony - dobrze, ze ludzie Billadena tego nie wiedza ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam przesłanie do wszystkich rusków a zwłąszcza autorów tej antypolskiej prowokacji JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL POLSKA BEDZIE AŻ PO URAL ZA URALEM BĘDĄ CHINY WAS NIE BEDZIE SUKINSYNY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWDZIWY POLAK napisał:
a ja mam przesłanie do wszystkich rusków a zwłąszcza autorów tej antypolskiej prowokacji JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL POLSKA BEDZIE AŻ PO URAL ZA URALEM BĘDĄ CHINY WAS NIE BEDZIE SUKINSYNY
zostaną wtedy sami patrioci oraz polska elita i kraj stanie się imperium srodkowo-wschodniej europy. Mleko i miód popłyną ulicami. Prawdziwi Polacy zarabiać będą min.5000 zł,a rząd(oczywiscie "oczyszczony") będzie pomagał jak może. Prezydent z Premierem będą cieszyli się respektem całego świata,a USA i Chiny przyjda na kolanach błagać o kupno rakiet,telewizorów i ubrań. A w Świdniku zamiast samolotów,startować będzie prom kosmiczny-już w 2015. Natomiast bezbożnym Francuzom-pod groźbą inwazji polskich wojsk-rozkażemy wierzyć w Boga i wydalić wszystkich obywateli Afryki. Pozdrowienia. Twój doktor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo patrioci - tak trzymać! Po zdrajcach Ojczyzny - lewackich szmatach - serią, ognia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he... ochrona....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za tym by te plakaty znikły z placu litewskiego, ale takie zachowanie, jakie prezentowane jest nam przez poniektórych zasługuje na to by zajęła się tym prokuratura. To sztuka, a lublin jest po prostu nie tolerancyjny dla odmienności. Dzięki, że nie pozostawia się ku temu wątpliwości!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZICZY I TAK NIKT NIE NAUCZY ,NIE WIEDZĄ ŻE SZTUKA NIE JEDNO MA IMIĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by nie przyjechał do Lublina, tak dali żyłby w nieświadomości. Ja nie wiedzioł, że goła d*** mojej Heli to sztuka. Ida teraz do sypialni zobaczyć sztuka, a może nawet arcydzieło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam 3 km od nich i nieraz widziałem rajdy tych brudasów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iks napisał:
zostaną wtedy sami patrioci oraz polska elita i kraj stanie się imperium srodkowo-wschodniej europy. Mleko i miód popłyną ulicami. Prawdziwi Polacy zarabiać będą min.5000 zł,a rząd(oczywiscie "oczyszczony") będzie pomagał jak może. Prezydent z Premierem będą cieszyli się respektem całego świata,a USA i Chiny przyjda na kolanach błagać o kupno rakiet,telewizorów i ubrań. A w Świdniku zamiast samolotów,startować będzie prom kosmiczny-już w 2015. Natomiast bezbożnym Francuzom-pod groźbą inwazji polskich wojsk-rozkażemy wierzyć w Boga i wydalić wszystkich obywateli Afryki. Pozdrowienia. Twój doktor
Cóż doktorów też trzeba czasem leczyć ;-P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Brawo patrioci - tak trzymać! http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/smile.gif Po zdrajcach Ojczyzny - lewackich szmatach - serią, ognia!
pal!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...