Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kontrowersyjne zmiany w rozkładach jazdy autobusów

Utworzony przez kasia, 13 lipca 2011 r. o 21:23 Powrót do artykułu
Nie wiem czy to dobry pomysł z likwidacja linii 152, która istnieje od niepamiętnych czasów. Natomiast popieram zmiany w kursowaniu linii 44 - nareszcie będzie można dojechać do szpitala na Kraśnickiej i Tesco. O to chodziło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście nikt nie pomyślał, czym będą dojeżdżać ludzie z okolic ul. Kunickiego (dzielnica Dziesiąta). 151 jeździ najczęściej dwa razy na godzinę, dla osób uczących się to zdecydowanie za mało, po ostatnich zmianach już na trzecim przystanku od Abramowic był ścisk i straszne warunki!. 152 zniknie i żeby dojechać na Zana, trzeba będzie się przesiąść (=dwa bilety). Linia nr 20 jeździ kiedy chce, na pewno nie na czas, więc nawet nie warto wychodzić specjalnie na niego na przystanek, bo można się zdziwić. Od 23 czerwca zlikwidowano połowę kursów, czasem naprawdę nie było czym dojechać na uczelnię. W ogóle mam wrażenie, że w przyszłym roku częstotliwość kursowania zostanie zredukowana już po maturach. A co, niech się inni uczniowie, studenci i pracownicy męczą. Kogo to obchodzi! Ja mam taką propozycję: niech ci państwo, którzy układają nam plan, choć przez 1 miesiąc dojeżdżają wszędzie tylko i wyłącznie komunikacją miejską. To wtedy możemy rozmawiać o zmianach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, Panstwa takze tych z mzk.... pytanko.. W jakim celu zostala wprowadzona linia 23 z Czechowa na Majdanek ., skoro juz sie ja likwiduje... pragne zwrocic uwage , ze byl to jedyny dojazd z Czechowa na Majdanek... od niedawna jest tam KUL i korzysta z niej mnostwo studentow.... Dlaczego u nas likwiduje sie "logiczne" linie a wprowadza sie objazdowe- przyklad 26, ktore bez sensu robi kolo na Czubach... .Ponadto radosć mieszkańców Choin byla krotka- wszak juz 15 i 55 chcecie ograniczyc... a 42 najlepiej zlikwidować... no cóz po co dojezdzac z Czechowa na LSM i Czuby....? Proponuje zostawić jedną linie- taką ktora jechałaby prez caly Lublin od Czechow przez Krakowskie potem na Kunickiego, Nałkowskich, Zalew potem na Czuby, Szerokie powrót na Racławickie, potem na Sławinek.. a na koniec.... częstotliwość, co godzine... wszyscy będą zadowloeni... z powazaniem EWA.... ' ' '
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO NIE 152!!! to jedyne połączenie Zana z Kunickiego. OD 31 i 23 też z daleka!!!!!Ale w tym ZTM co niektórzy, mają porąbane łby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak,zlikwidujmy dojazd na porębę przeciez to niewielkie osiedle,prawie nikt tam nie mieszka.HALLLOOO panstwo madrzy ktorzy maja tak fenomenalne pomysly i jezdza swoimi megawypasionymi brykami moga zza biurka likwidowac linie tylko nikt nie patrzy na to z tej drugiej strony!!!przeciez na perębę i tak jest jałowy dojazd...niedlugo pkp postawi przystanek w Stasinie moze to bedzie mozliwosc dojazdu do domu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cała ulica orkana tonie w słupach - - dla linii trolejbusowej a idiota chce zabrać tak ważny dla nas pojazd - niech tylko spróbuje!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cała ulica orkana tonie w słupach - - dla linii trolejbusowej a idiota chce zabrać tak ważny dla nas pojazd - niech tylko spróbuje!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY PANOWIE Z ZTM SĄ NAPRAWDĘ TAK TĘPI CZY CHCĄ OD NAS WYŁUDZAĆ PIENIĄDZE????!!!POWTARZAM ZA INNYMI:WARA OD LINII 31 I 152!!!ILE JESZCZE I JAK DŁUGO ZAMIERZACIE ZRZCHRZANIAĆ,PSUĆ,UTRUDNIAĆ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
25 co 60 minut? to chyba zarty... nie może być tak jak teraz? po co to psuć? Zawsze autobus prawie pełny ( ścisku nie ma). Już wolę częstsze autobusy a starsze, tyle kasy ładowane jest żeby ułatwić życie pasażerom (nowe autobusy) A teraz likwidacja linii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero konkurencji,tak szczekaliście na prywaciarzy to teraz macie tyranię ZTM.Wolałabym jechać starym prywatnym 31 z Filaretów do Związkowej niż niczym.Ryczeć się chce,ta linia jest dla mnie naprawdę bardzo ważna,czy na ZTM naprawdę nie ma mocnych?Co oni robią???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo dziwne,że się likwiduje linie autobusowe łączące dwie największe sypialnie Lublina czyli Czechów z Czubami. Zapomina się o umieszczonych pomiędzy nimi uczelniami,jak również wszystkimi urzędami,sądami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam głęboko w du*** lubelskie autobusy i właśnie zdałem egzamin na prawo jazdy...a robole w autobusach niech się smażą... ja im miejsca na ulicy nie ustąpię jak będą chcieli wyjechać z zatoczki autobusowej w godzinach szczytu...Oni nas robią jak chcą to i my (kierowcy) Ich...dlatego mam w du*** całe lubelskie mpk i inne spółki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz kup lepsze okulary nie myśl tylko o cyferkach myśl o pasażerach z pozdrowieniami odnosze się jak ty kiedyś do Mnie bez szacunku pozdrawiam FEEEEEEEEEEEEE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gelo~ a ja mam głęboko w du*** lubelskie autobusy a ja ciebie nie mam głęboko w du*** , lecz jeżeli walą cie kierowcy mpk to na pewno to czujesz Hi HI naucz się myśleć prostaczyno w tym autobusie może smaży się twoja matka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba sobie uświadomić że komunikacja miejska nie jest do zarabiania kasy tylko jest to dobro konieczne,było by super gdyby takie ztm wychodziło na czysto, albo nawet dopłacoało do tego interesu troche bo tak musi poprostu być!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Czy ktoś z Was słyszał o czymś takim jak bilet umożliwiający przesiadkę, kosztujący tylko co teraz normalny bilet? Taki bilet wejdzie od września. 2. Nie da się poprowadzić linii z każdego miejsca w każde miejsce. ZTM powinno zrobić coś żeby przkeonać pasażerów, żę korzystniej jest pojechać dwoma liniami niż tłuc się dookoła miasta jedną. 3. Nie liczy się tak na prawdę to z której pętli na którą jedzie dany autobus. Bo na każdy kurs osób które przejadą z jednego końćowego na drugi praktycznie nie ma. Liczy się to, którędy linia jeździ. 4. Czy ktoś z Was przeczytał ten projekt od początku do końca? Był on na stronie dziennika:http://www.dziennikwschodni.pl/assets/pdf/DW4472177.PDF Polecam lekturę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu czasowe bilety?Kto się zdąży przesiąść,gdy autobusy stoją w korkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego preferujecie linię nr 9,że jeżdzi tak często.Przecież na ul.Mełgiewskiej zostały zlikwidowane największe zakłady w mieście.Nóż się w kieszeni otwiera,gdy się czeka na inne autobusy,a 9 jadą z garstką pasażerów jedna za drugą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paranoja, linię 85 utrzymuje Gmina Konopnica, jaka podstawa do likwidacji?, zdecydowanie lepiej puścić dalej w miasto ten atobus!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozp...olić ten jeb....ny ZTM bo nic nie robią czekają tylko na kasę z miasta i myślą jak ograniczyć kursy aby jej nie oddać przewożnikowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...