Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Korek-gigant na Czubach. Przez roboty drogowe

Utworzony przez lola, 6 października 2014 o 18:10 Powrót do artykułu
na rondzie na jana pawla był wypadek, i przez to ten korek.. a nie przez roboty
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakie roboty. Na rondzie Jana Pawła II i Armii Krajowej był wypadek. Ciężarówka staranowała peugota 206. Ech... może lepiej sprawdzić przyczynę.
0
kto za to odpowie? wydaje się, że porządnie obciążyć finansowo tych głupków co podjęli decyzję o pracach w godzinach szczytu albo nawet zwolnić. poza tym czy naprawdę takich robót nie można przeptorwdzać nocą jak np w Hoandii? kjp
0
właśnie, potwierszam, że był wypadek i zablokowany skręt w lewo na rondzie JPII z Armii Krajowej
0
Korek jest przez roboty i przez wypadek a Poręba znowu oblężoną twierdzą
0
Wracałem dziś po 15 z pracy na rowerze. Żadnych korków nie odnotowałem, ze śródmieścia na Czuby jak zwykle 17 minut :) Pozdrawiam!
0
Inwestycja już jest opóżniona  i widać to gołym okiem - no chyba że w zimie będzie lato to może zdążą. Dlaczego nie pracuje się na 2 - 3 zmiany a jedynie markuje dłuższą pracę. Miastu chyba też to wszystko wisi.
0
Dokładnie! Ja widziałam, że korek zaczynał się od ronda z armii krajowej bo osobówka wymusiła ciężarówce i korek ciągnął się aż do ronda z janowską. Ja całe szczęście jechałam w drugą stronę. 
0
Dziennik ma niekompetentnych informatorów, roboty drogowe już są od kilku miesięcy, a dzisiejszy korek to przez wypadek, bo panienka wymusiła pierwszeństwo ciężarówce.
0
Bursztynowa. Najgorsza ulica w Lublinie. Kto projektował to osiedle? Jedna ulica, co 50 m progi, jedyne/?/ w Polsce skrzyżowania równorzędne, ciasnota. Makabra.
0
Ehh, dziennikarze... Niedługo odkryją, że o 17 "stoi" całe centrum...
0
Ludzie, a po jakiemu to "osobówka wymusiła pierwszeństwo ciężarówce"? Kiedyś, jak ktoś nie umiał właściwie posługiwać się językiem polskim, oznaczało to, że zakończył naukę na 3 klasie szkoły podstawowej, a dzisiaj to po jakich studiach tak się mówi?
0
to jest skandal  bo po p[ierwsze Bursztynowa jest idiotycznie oznakowana z tymi rownoleglymi skrzyzowaniami i progami co 50 metrow  pod szkola rano i po poludniu jeden wielki cyrk  samochody staja na skrzyzowaniu aby wysadzic dzieci   SAMOCHODY  wyjezdzaja z parkingu ulicznego bez jakichkolwiek  ograniczen nie zwazajac na pierszenstwo jadacych ulica  a skandalem jest aby w godzinach szczytu robic remont tak waskiej i newralgicznej ulicy   DEBILE z Urzedu Miasta   pozwalaja wiec KPRD  lub innym na blokowanie polowy dzielnicy  A wystarczy pomyslec i zrobic remont w godzinach poznopopoludniowych lub wieczornych  Ale po co  niejaki KIELISZEK  nie takie numery potrafi wytlumaczyc   DEBILE  z Urzedu Miasta  oddajcie pieniadze szkolom i uczelniom  bo niczego sie nie nauczyliscie  i juz na to za pozno   na leczenie waszego KRETYNIZMU rowniez  a zreszta nie ma takiego ktoryby WAS z tego wyleczyl  Przykro pisac ale wszystko odbywa sie pod egida dobrego gospodarza Pana ZUKA   wstyd  wstyd  wstyd  bez szans na zmiany
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: