Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Korki na al. Warszawskiej. Drogowcy łatają dziury

Utworzony przez TO LOOR, 24 sierpnia 2009 o 10:29 Powrót do artykułu
KLASYKA JAK TO W LUBLINIE, NAJWIęKSZEJ DZIURZE W UE!!łATY KłADZIE SIę W OKRESIE DNIA,NAJWIęKSZEGO RUCHU, BO W NOCY NIE,BO PO CO NIE WOLNO,NIE DA SIę,CHA,.CHA!!ALE,żE BYłO BY BEZPIECZNIEJ I NIE TAMOWANO BY RUCH,U TO NIKOGO TO NIE OBCHODZI....ZAOBSERWOWAłEM ,żE JAK DROGA JEST łATANA (W LUBLINIE NIE REMONTUJE SIE DRóG TYLKO BEZMYSLNIE łATA!!)ALBO REMONTOWANA I ZLECNIODAWCą Są NASI"WSPANIALI"DECYDNECI TO NA 120% BęDą:KORKI, BAłGAN I BYLEJAKOść I TAK OD WIELU LAT!!! JAKO POTWIERDZENIE MEJ TEZY PRZYPOMNIJCIE SOBIE CO SIę DZIAłO JAK MIASTO REMONTOWAłO MOSTEK NA BYSTRZYCY:KORKI I B...BYł TAKI JAKBY KłADZIONO NOWą NAWIERZCHNIę ALBO PRZEJEżDZął PRZEYDENT I ZABLOKOWANO DROGE!!... A JAK WYGLąDA SYTUACJA KIEDY ROBI TO PRYWATNA FIRMA??NIEBO A ZEIMIA.. OD STRONY DIAMENTOWEJ NIE BYłO KORKóW PRAWIE WCALE!!!MIESZKAńćY POSTULUJE BUNT I NIE PłAćMY PODATKóW NA TYCH NIEROBóW!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak prawdę mówiąc to lepiej by było położyć nowy asfalt a nie łatać dziury
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chyba robią to specjalnie, aby ludzie nie mogli powiedzieć, że się u nas dróg nie remontuje
Zaloguj się, aby oddać głos
0
w innych miastach a nawet większych wsiach, robią to nocą. Ale u nas w największej wiosze UE nikt przecież myśleć nie musi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pamiętacie - już dawno urzędnicy w Lublinie stwierdzili, że "drogi mamy dobre", więc po co budować i "łatać" dziury. Obecnie o tak szumnie obiecywanych środkach na remonty dróg, a pochodzących z wyemitowanych obligacji miejskich cisza. W tworzeniu miejsc pracy i unfrastruktury drogowej na Lubelszczyźnie pomogą nam tak prężnie działający tutaj "p osłowie" lubelscy - szczególnie zaś .... (wstawcie sobie sami - kogo wybierzecie).
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: