Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Korki w Lublinie: 29 km/h samochodem w godzinach szczytu

Utworzony przez to ja, 18 lipca 2011 r. o 19:45 Powrót do artykułu
brawo krzysztof żuk. pewnie w następnej kampanii wyborczej obieca każdemu mieszkańcowi śmigłowiec a wyjdzie z tych obietnic to co zwykle czyli nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję rowerkiem. Da się!. Dojeżdżamy do pracy niemal na tę samą ulicę. Żona samochodem - ja, rowerem. 5 i pół kilometra w jedną stronę. Mnie zajmuje to 20 minut, żonie ponad 30. Szybciej, taniej, zdrowiej, bezpieczniej. Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to mają preteksta pod zgodę na budowę przez echo hipermarketa na czechowie. One myślą, że my już nie pamiętamy jak korumpować w imię tej inwestycji kiedyś radnych chciano. One myślą, że już zapomnieliśmy jak ulice nam zwężali w imie troski o pieszych, którzy gdzieś się nagle po rozpierzchali. One myślą, że my takie gupie i, że podobnie jak one mamy Lublin w ... .

Myślta, myślta panowie bo za 75 dni będzieta już do końca życia tylko złote czasy na urzędach publicznych wsPOminali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie za bardzo wiem skąd te dane - średnie prędkości jakie osiągam w godzinach szczytu oscylują od 18-22 km/h - przy pokonywaniu trasy pn-pd dane podane w artykule zgodzę się z nimi ale jeżeli dotyczą okresu wakacyjnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ktoś mi jeszcze raz napisze, że nie chce w Lublinie bus-pasów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OnLbn napisał:
Niech ktoś mi jeszcze raz napisze, że nie chce w Lublinie bus-pasów!
pewnie, chcemy i to nawet piętrowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że Dziennik ściąga wszystkie tematy z Kuriera. Bardzo dobrze, że wam kanał na Youtube zablokowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Światła dla pieszych na Jana Pawła palą się tak długo, że na zielonym przeszedłby cały kondukt pogrzebowy, a samochody stoją. Po co? Może o takich drobiazgach pan Janicki pomyśli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedź żuku do rzeszowa i białęgostoku i się ucz, niestety za nasze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a juz jak sie wyjedzie za Lublin to jedzie sie na zlamanie karku, swojego i reszty uzytkownikow tak jak ten baran busem http://www.youtube.com/watch?v=BG0CUQuBofA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE WYCIąGNICIE ROWERY Z GARAżY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie! Lublin od dawna powinien być miastem rowerów ..pasuje do tego wizerunkowo ..no i infrastrukturalnie też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co się dziwić jak np sygnalizatory na kraśnickich są taki pięknie zsynchronizowane że stoi się na każdym skrzyżowaniu. Nie zwalajmy wszystkiego na brak kasy na inwestycje. Wystarczy z głową zaplanować działanie sygnalizatorów i wyłączyć te zbędne bo ile jest skrzyżowań w Lublinie gdzie kierowcy przepuszczają powietrze. Przykładem jest rondo Filaretów JP gdzie przy pracującej sygnalizacji z każdej strony w kolejce oczekuje kilka aut. Pamietam dzien gdy na wspomnianym skrzyzowaniu wylaczono sygnizator i ruch odbywal sie plynnie i nikt na nic nie czekal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mieście powinny jeździć tylko rowery. Nie dość, że tyle smrodu na ulicach to jeszcze smród spalin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robbie napisał:
No a juz jak sie wyjedzie za Lublin to jedzie sie na zlamanie karku, swojego i reszty uzytkownikow tak jak ten baran
Znowu? Boże człowieku, zamieściłeś już raz ten filmik więc po co znów i znów i znów nim tu katujesz? Hmmm... czas najwyższy wyłączyć komputer i poszukać pod dywanem umiaru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ma być sprawniej w tej dziurze jak buduje się ulice z dwoma pasami oddzielone barierką np.nowy odcinek Jana Pawła II i stawia się ograniczenie do 50km/h. czysty deb***izm!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRZECHO napisał:
LUDZIE WYCIąGNICIE ROWERY Z GARAżY!
Od początku wakacji jeżdżę rowerem (nie muszę już dzieci do szkoły zaprowadzać) i jest mi z tym bardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacuś napisał:
Od początku wakacji jeżdżę rowerem (nie muszę już dzieci do szkoły zaprowadzać) i jest mi z tym bardzo dobrze.
świeże powietrze, dużo tlenu, nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie czy w okresie wakacyjnym nie można by było włączać sygnalizacji o 7 rano, nie mówiąc już o weekendach gdzie światła spokojnie mogłyby pracować od ósmej - od razu lepiej by się jeździło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Światło zmienia się na zielone, a kierowcy dopiero wrzucają I bieg, to niestety bardzo częsty widok w Lublinie. Zastanawia mnie czemu w Lublinie nie można zainstalować wyświetlaczy z ilością sekund pozostałych do zmiany światła. Ponoć przepisy nie pozwalają. Tylko czemu w innych miastach można?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...