Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Korki w Lublinie: 29 km/h samochodem w godzinach szczytu

Utworzony przez to ja, 18 lipca 2011 r. o 19:45 Powrót do artykułu
Mnie jeszcze denerwują kierowcy tirów - np. na skrzyżowaniu Solidarności z Sikorskiego do jazdy na wprost w kierunku Piask są dwa pasy, a wiadomo że zanim ruszy jeden tir na światłach, to w takim samym czasie przejedzie ze sześć osobówek, ale kierowcy tirów za nic mają komfort mieszkańców ustawiając się na obu pasach i w konsekwencji oba mocno korkując - czy aby ułatwić choć trochę życie lublinianom zarządca drogi nie mógł by ustawić znaku nakazującego ustawianie się tirom na prawym pasie do jazdy na wprost i zakazującego stania na pasie lewym??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nadal sporo osób będzie autem "jeździć do kiosku po gazetę" ,to niestety korki się nie zmniejszą... Ja wolę MPKiem jechać przez miasto,niż swoim autem-przynajmniej nie trzeba się martwić "gdzie auto zaparkować"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem skąd te dane, ale wychodzi z nich, że szybciej jeździ się w godzinach porannego szczytu (7-9), niż w południe, czy wieczorem - a każdy kto jeździ po mieście wie, że jest odwrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...