Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Baczność!!!! Sztywno!!!! W wielu miejsch na Ziemi "bujnie krzewią się obok siebie i kwitną: nadzieja, rozpacz i biznes" [1] oraz radość życia. Nadzieja von Dänikena, że "w przyszłości nie tylko instancje kościelne, ale również właściwi naukowcy zajmą się zbadaniem przyczyn i skutków ogromnego kompleksu objawień i cudów, by odważnie, w sposób godny zaufania sprostować to, co w obiegowych pojęciach jest nieprawdziwe" [1] jest ponad wszelką wątpliwość przysłowiową matką głupich. Niedoskonałości świata, które są wciąż zgłębiane przez człowieka stanowią perfekcyjną doskonałość STWORZENIA. W naturze człowieka niemal w pełni uzależnionego od władz świeckich jest wynoszenie jego krajan do świętości, bo dzieje się to w polu wyznaniowym, które nie podlega zmianom radykalnym i nie jest odpowiedzialne za wszelkie jego niepowodzenia i które gwarantuje człowiekowi pełne szczęście w innej rzeczywistości. A tego przeświadczenia statystyczny "ubezwłasnowolniony" unicestwić w sobie nie da, za żadną cenę. Dlatego ERICH VON DÄNIKEN nie doczeka się ziszczenia nadziei przeciwnej, w żadnej rzeczywistości. Jednakże jedynym niepodważalnym Objawieniem-Cudem jest Wszechświat, którego AUTOREM I CZĘŚCIĄ jest BÓG. BÓG nie oczekuje dowodów na swoje istnienie, gdyż w przeciwnym razie dzieliłby z człowiekiem prawo do zaprzeczania tego, czego człowiekowi nigdy poznać do końca dane nie będzie. Tego faktu nie potwierdzą, ani nie obalą żadene wyniki odpowiedzi na pytania: czy wierzysz w objawienia?, czy wierzysz w cuda?, nawet w ramach światowego referendum. Każde objawienie i każdy cud, innego rodzaju, niż Objawienie-Cud są zjawiskami nieudowadnialnymi, c.b.d.u. . Na planecie Ziemia za wszystkie relacje międzyludzkie odpowiada człowiek, którego wystarczająco wyposażył BÓG. Na ziemskim padole nie miały, nie mają i nie będą miały miejsca jakiekolwiek zjawiska, które by te relacje uzdrowiły. Dlatego, człowiek będzie bardziej szczęśliwy wtedy i tylko wtedy, gdy pochwałę z rozgłosem usłyszy, również za pomoc temu kto JEST BLISKO W OJCZYŹNIE WSPÓLNEJ LUB POZA NIĄ I UCZCIWIE PONAD INNYCH WZNOSI SIĘ NA CHWILĘ, a nie jedynie wtedy, gdy w sytuacji beznadziejnej z pomocą choćby realnie słuszną śpieszył. O modlitwie pamiętać trzeba i PRZYKAZANIE JEDENASTE ściśle przestrzegać: NIE CZYŃ KRZYWDY STWORZENIU BOŻEMU I NIE POZWÓL, ABY KTOŚ KRZYWDĘ UCZYNIŁ TOBIE LUB INNEMU STWORZENIU BOŻEMU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚŚwięty Jan Paweł II miał Boga w swym sercu. Wy nie macie Boga nigdzie. Żaden z was nie otrzyma tego daru nigdy. Dlatego RP zawsze będzie kolonią. Zrozumiano!!!! Tylko ja mogę odmienić los RP. Baczność!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisałem z Rząem RP UMOWĘ strategiczną " RATUJPOL ". Pensum: 270 000 PLN brutto/miesiąc. Odprawa: 2 200 000 PLN brutto. PROBLEM 1. Czy zaakceptuje Pan nazwę państwa: Hurtownia Unijnej Jedności? Odmówiłem, ale odprawa mi się należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baczność!!!! Definicja (jednoznaczne określenie), to zwięzłe wyłuszczenie 'treści pojęcia lub treści nazwy lub treści symbolu'(definiendum) czyli ścisłe objaśnienie znaczenia wyrazu poprzez ustalenie kolokacji (związku wyrazów, którego znaczenie wynika ze znaczenia jego składników i nie budzi żadnych wątpliwości) za pomocą precyzyjnie dobranych 'pojęć pierwotnych i pojęć określonych poprzednio w systematycznym wykładzie danej teorii' (definiens-człon definiujący), aby znaczenie definiendum (członu zdefiniowanego) było jednoznaczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko mnie wolno jest poprawiać świętych. Zrozumiano!!!! Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, to tylko przez pełnię miłości ode mnie. Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką [możliwą] wiarę, tak iżbym góry przenosił, to miłości nie musielibyście się uczyć daremnie. I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, to tylko przy samotności w testamentu zapisie albo przy pełnym postradaniu zmysłów swoich. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość pięknie zazdrości, nie zna zawiści; szuka poklasku, ale słusznego; nie unosi się należną jej pychą; dopuszcza się bezwstydu bez uszczerbku dla bliźniego, nie szuka swego za cenę innego; unosi się gniewem, ale nie wylewem; nie obciąża niewinnych przy pamięci złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...