Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Korowód na ulicach Lublina (wideo)

Utworzony przez kjh, 9 maja 2013 o 06:32
'zabiłem hankę' rozwala ))
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Fajnie że coś się dzieje !!!
0
pijane bydło,co tu oglądać i to jest polska kultura,zresztą polski już nie ma i kultury też
0
Dzicz. Cała ta impreza jest bez sensu. Grube pieniądze są wydawane na to, żeby banda nierobów miała gdzie schlać mordę i dostarczyć im przy tym dodatkowych atrakcji. Po tym wszystkim trzeba znowu wydać grube pieniądze, żeby naprawić to co zniszczyli i po nich posprzątać.
0
student zaoczny napisał:
Dzicz. Cała ta impreza jest bez sensu. Grube pieniądze są wydawane na to, żeby banda nierobów miała gdzie schlać mordę i dostarczyć im przy tym dodatkowych atrakcji. Po tym wszystkim trzeba znowu wydać grube pieniądze, żeby naprawić to co zniszczyli i po nich posprzątać.
co zazdrościsz studentom dziennym, nędzny studenciku zaoczny ? buhaha
0
XXl napisał:
co zazdrościsz studentom dziennym, nędzny studenciku zaoczny ? buhaha
Niby czego mam im zazdrościć?
0
Ja jestem dziennym studentem i uważam takie imprezy że nie mają za bardzo sensu.
0
Największym bydłem są ludzie, którzy piszą tutaj komentarze. To organizatorzy zawiedli przy organizacji, nie ludzie, którzy przyszli na impreze.
0
Dzięki tym "nierobom" jak ich nazwales lwia cześć mieszkańców Lublina ma na chleb z wynajmowania mieszkań
0
Mówcie tak dalej a jak serio ta "pijana hołota" kiedys oleje Liblin miasto na rzecz Krakowa albo Wrocławia= miast w których się szanuje swoich studentów to zobaczymy za kim będą tęsknić właściciele stołówek, stancji, pubów, barów, itd
0
I tak to miasto to zapyziały zaścianek Europy a jak ktoś próbuje coś zorganizować to od razu banda zgorzkniałych palantów wytyka każdy najmniejszy błąd żałość serio.
0
Gdańszczanka napisał:
I tak to miasto to zapyziały zaścianek Europy a jak ktoś próbuje coś zorganizować to od razu banda zgorzkniałych palantów wytyka każdy najmniejszy błąd żałość serio.
I co się dziwisz? Trzeba kontynuować tradycje, tego jak to nazwałaś "zapyziałego zaścianka Europy"
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: