Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TO NIE PROBLEM WYSTARCZY ZGŁOSIĆ JAKO PROCESJĘ PASTERKĘ ETC.. OCZYWIŚCIE JEDYNEJ SŁUSZNEJ GRUPY WYZNAWCÓW
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A gdzie radny Breś? Przecież wszystko należy oprzeć o bufet w klubie Kazik i tak samo jak samorządem można posterować.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Piotrze z UMCS- u duża cześć uczestniczacych w marszu i tak nie zauwazy kiedy będą mijać jakikolwiek uniwersytet i czy to będzie chatka żaka, do której i tak nigdy nie wejda czy medyczna to jeden grzyb, ważne zeby gazolina się nie konczyła, równie dobrze możecie iść przez stasin i konopnice.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak tak bardzo chcą chodzić, to niech chodzą dookoła Zalewu Zemborzyckiego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proponuję tym co idą w tym korowodzie, aby wzięli się do roboty! Wezmą pieniądze od rodziców i będą "chlać jak świnie" cały maj. I myślą jacy oni "fajni".  Ludzie: KULTURA I JAKIEŚ ZASADY!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
POPIERAM! TEGO NIKT NIE ZAUWAŻY! PANIE Z SAMORZĄDU SĄ TAK ZAPATRZONE W SIEBIE, ŻE BĘDĄ TYLKO MYŚLEĆ CZY PIĘKNIE WYGLĄDAJĄ A PANOWIE- ALKO! Panie Piotrze z UMCS- u duża cześć uczestniczacych w marszu i tak nie zauwazy kiedy będą mijać jakikolwiek uniwersytet i czy to będzie chatka żaka, do której i tak nigdy nie wejda czy medyczna to jeden grzyb, ważne zeby gazolina się nie konczyła, równie dobrze możecie iść przez stasin i konopnice.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A gdzie w korowodzie AM? DLaczego rządzi kilku kolesi którzy biorą od lat od sponsorów w kieszeń kasę!? Dlaczego Pan Prezydent ciągle ugina się pod argumentami siły? Co roku to samo! Jako mieskzaniec miasta nie zgadzam się na pijacki przemarsz i blokadę Lublina!!!! W blisko 300 tys mieście 100 tys studentów stawia pod ścianą CO ROKU władze miasta i mieszkańców! Co roku 3-4 kolesi i pan Breś rozdają karty!!!! Przecież wszyscy o tym wiedzą!? A to jak załatwili medyczną w tym roku to po prostu ZERO zasad, taktu, współpracy... Kto i czy będzie miał charakter by to przerwać?!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z utenskieniem czekam na czasy kiedy studentów będzie mnie bo wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów, nastanie bieda jeszcze większa niż jest teraz. Nie oszukujmy się Lublin żyje ze studentów. I nie na miejscu jest generalizowanie, że wszyscy studenci to pijaczyny, trwoniusy pieniędzy rodziców itp itd.. Znaczna większość studentów pracuje - prace dorywcze i stałe, niektórzy biorą stypendium - to jest duża kasa. A jeszcze inni się bawią za pieniądze na które harowali całe wakacje np za granicą, a bawią się bo są młodzi. Pozdrawiam wiecznie niezadowolonych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A może tak lepsze rozwiązanie.Niech sobie korowód idzie Sowińskiego,tylko że w niedzielę. Będzie wtedy pewnosć ze ogladają ja ci co chcieli ją zobaczyć,a nie spracowani obywatele na śmieciówkach wkur..ni że nie moga dojechać do domu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najlepiej będzie jak zamknie się uczelnie i pozbędzie się tej całej "hołoty"  z Lublina. Tylko że Lublin będzie w tedy już całkiem opuszczonym wschodnim miastem w którym inwestorzy nie będą widzieć przyszłości, a i większość zakładów usługowych zniknie bo są utrzymywane ze studentów i pracują w nich studenci.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Umcs obrońca korowodu od kiedy? Przez 2 lata walczył przeciwko! Co się stało?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nikt tu nie mówi o pozbyciu się studentów,których więszkość i tak jest z Lbn i okolic ale o niedorabianie ideologii, ze niby musza koło rektoratu przejść, oni muszą przejść ale koło zabki najlepiej bo tam dobre promocje są i zapasy się uzupełni a że chlali i chlają to inna sprawa, tylko że z roku na rok zbydlęcenie jest coraz większe czego apogeum następuje na cfeliniadzie w rytmach disco.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie złoszczą sie na studentów ale dzięki nim: * mpk ma większe zyski * masa ludzi wynajmuje swoje mieszkania na stancje * największym zakładem pracy w Lbn są uczelnie które zatrudniają w sumie niepojętą liczbę ludzi * sklepy, kluby itp mają utargi * itp *** więcej jest plusów niż minusów ***
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: