Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Korupcja w Motorze: Będzie akt oskarżenia

Utworzony przez ~Kasandra~, 22 grudnia 2009 r. o 07:43 Powrót do artykułu
Zmieni sie nazwe, zalozy s-ke i bedzie jak w PZPN - PO staremu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kasandra;do garów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokazowka na biednym regionie Lubelszczyzny W wielkopolsce zaczynal fryzier tam wszyscy swieci czy w Duzych miastach Wawa -Wroclaw -Lodz -Krakow -Gdansk nie mowiac o Poznaniu jak Polska dluga i szeroka zlapali tego co ukradl paczke papierosow a ten co ukradl Tir pojechal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rks napisał:
do kasandra;do garów
"Sprawa dotyczy 32 spotkań ustawianych w latach 2003–2005" ...Pokaz mi drugie miasto w calym cywilizowanym swiecie albo chocby na takiej Kubie czy Bialorusi gdzie cos takiego byloby bronione przez kibicow, sportowcow czy tez prawdziwych dzialaczy, ze o sponsorach czy wspolutrzymujacych podatnikach nie wspomne. "Robotnicy do łopat ,intelektualiści do szkół,pisarze do pióra" - pikarze do gry a dzialacze do sprzatania balaganu ktory zreszta jest niczyim innam jak ich udzialem. Czlowieku, przeciez trafienie do aspirujacego o powolanie s-ki zarzadu RKS graniczy z cudem a ty mnie do garow posylasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma lepszego trenera od Dębińskiego..Grzesio też się doigrał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kryminał a ORLIKI buduje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Kasandra~ napisał:
"Sprawa dotyczy 32 spotkań ustawianych w latach 2003–2005" ...Pokaz mi drugie miasto w calym cywilizowanym swiecie albo chocby na takiej Kubie czy Bialorusi gdzie cos takiego byloby bronione przez kibicow, sportowcow czy tez prawdziwych dzialaczy, ze o sponsorach czy wspolutrzymujacych podatnikach nie wspomne. "Robotnicy do łopat ,intelektualiści do szkół,pisarze do pióra" - pikarze do gry a dzialacze do sprzatania balaganu ktory zreszta jest niczyim innam jak ich udzialem. Czlowieku, przeciez trafienie do aspirujacego o powolanie s-ki zarzadu RKS graniczy z cudem a ty mnie do garow posylasz?
Kielce,Poznan,Lodz wymieniac dalej... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...